WELLNESS HOTEL POD KYČMOLEM

Horní Lomná

Wellness hotel Pod Kyčmolem nabízí ubytování v srdci Beskyd v moderních a nadstandardně vybavených převážně jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích či apartmánech s možností přistýlky.

Vybavení pokojů

Pokoje mají vybavení plně odpovídající čtyřhvězdičkovému standardu a snadné připojení k internetu. Na všech pokojích jsou telefony, LCD televizory, hotelové minibary a trezory. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Pokoje jsou nekuřácké, stejně jako celý hotel.

Náš hotel má rovněž co nabídnout handicapovaným hostům, pro které máme připraveny účelně přizpůsobené pokoje s veškerým vybavením plně odpovídajícím čtyřhvězdičkovému standardu. Stejně tak veškeré veřejné prostory hotelu jsou plně přizpůsobeny pro osoby s pohybovým omezením včetně hotelového wellness.

Hotelové služby

Wellness hotel pod Kyčmolem v Lomné se může pyšnit lázněmi s několika druhy koupelí (sladová koupel, solná koupel, bylinná lázeň), velmi chutnými gastronomickými specialitami a vlastním pivovarem. Světlý ležák s názvem Lomňan pocházející z hotelového pivovaru je lákadlem pro mnoho návštěvníků.

V ceně hotelu je zahrnuta snídaně formou švédských stolů a bezplatná návštěva hotelového wellness (bazén s whirlpool a sauny, fitness), který mohou ubytovaní hosté neomezeně využívat po celou dobu svého pobytu. V rámci jednotlivých typů pobytů si pak hosté mohou zvolit způsob stravování formou polopenze či plné penze, popřípadě se mohou volně stravovat v naší hotelové restauraci. Hoteloví hosté mají k dispozici hotelové parkoviště.

Neváhejte a přijeďte se sami přesvědčit, že i na dovolené v Beskydech si můžete plnými doušky užívat komfortu a zaslouženého odpočinku. Díky kvalitnímu ubytování, široké nabídce wellness programů, vynikající gastronomii a vlastnímu minipivovaru patří Wellness hotel Pod Kyčmolem k vyhledávaným ubytovacím zařízením v Moravskoslezském kraji.


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: 140, 73991 Horní Lomná