Penzion Daniela

Boží Dar

Náš útulný, zcela nově zrekonstruovaný PENZION DANIELA na Božím Daru, Vám může nabídnout příjemnou rodinnou atmosféru, s vlastní restaurací a ubytováním v apartmánech a pokojích, s celkovou kapacitou 50 lůžek. Penzion Arnika (50 metrů od Daniely) Vám může nabídnout dalších 37 lůžek, celkově tedy nabízíme kapacitu až 87 lůžek.  

Oba penziony, včetně restaurace,  jsou nekuřácké.

Pro hosty jsou nově k dispozici 2 sauny - infrasauna a klasická sauna, wellnes, vířivka, solná jeskyně, malá stylová vinárna, společenská místnost s herní konzolí a karaoke, dětský koutek, salonek s kulečníkem a pokerem, WI-FI, vyhřívaná lyžárna - kolárna. Nově nabízíme také relaxační masáže - masáž klasickou nebo lávovými kameny. 

Pro rodiny s dětmi jsou připraveny nové dětské cestovní postýlky, přebalovací pulty, vaničky, jídelní židličky, sterilizátor lahví a také boby a kluzáky. Maminky (i tatínci) jistě ocení samostatnou, volně přístupnou, přípravnu dětských pokrmů vybavenou mikrovlnou troubou a varnou konvicí. K zapůjčení také máme dětské chůvičky.Pro vaše ratolesti máme připraveno dětské povlečení, včetně dětských osušek (princezny, autíčka, Medvídek Pú, Mickey Mouse apod). Ručníky a osušky, pro dospělé, jsme připravili v nejlepší možné kvalitě.

Pro malé hosty jsou k dispozici 4x herny - dětská herna pro nejmenší, Barthova tabletárna - herna s možností hraní playstationů, v další herně je možné hrát interaktivní televizní hry a v podkrovní herně je možné relaxovat, dívat se na filmy či hrát společenské hry.

Ubytování nabízíme v nově zrekonstruovaných pokojích a apartmánech. Apartmány mají vlastní sociální zařízení a TV, pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou a TV - krásné, nové, sociálky jsou pak společné na patře.

Nábytek z masivního dřeva vyrobený na zakázku doplňují zcela nové matrace, na kterých najdete hygienický chránič opatřený zdravotním zátěrem kolonoidního stříbra. Damaškové povlečení pak dotváří celkovou pohodu a přispěje ke kvalitnímu a hygienicky bezpečnému spánku.


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: 161, 36262 Boží Dar