Penzion Sykovec

Tři Studně

Penzion Sykovec se nachází na okraji malé obce Tři Studně, přibližně 5 km severozápadně od Nového Města na Moravě v přívětivé dojezdové vzdálenosti od moderního sportovního areálu Vysočina areny.
Průměrná nadmořská výška areálu penzionu je 730 metrů.

Budova penzionu a sousedící apartmány jsou obklopeny převážně borovým lesoparkem o rozloze 22 000 m², který těsně přiléhá k rybníku Sykovec (pěší vzdálenost od hotelu cca 150 m). Rybník slouží v letních měsících ke koupání a sportovnímu rybolovu. 

Nabízíme pokoje o jednom až pěti lůžkách v hlavní budově penzionu a čtyřlůžkové apartmány.

Hned vedle penzionu se nachází lanový park, který je jediným na Žďársku a Novoměstsku. Můžete ho navštívit kdykoli po celý rok, pokud to počasí dovolí. Překážky jsou umístěné jak v horním patře v korunách stromů, tak i dole hned nad zemí, takže tu svoji dráhu si u nás najdou dospělí i děti. 

Hned vedle lanového parku se nachází velmi pěkné a vkusné dětské hřiště, které je volně přístupné. Děti si pohrají v pirátské lodi, jejíž součástí je klouzačka, malá lezecká stěna a další hrací prvky. V letní sezoně sem umísťujeme také trampolínu. Celé hřiště je ve stínu a je zde příjemně i ve vedrech.

Široké možnosti výletů v okolí (oblasti Vysočiny) nemusíme představovat.

Využijte celoroční ubytování v penzionu Sykovec se svými dětmi a prozkoumejte nádherné okolí Žďáru nad Sázavou.

 

 

 

 


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: 38, 59204 Tři Studně