Beach Park Mlékojedy (Free-D-Bar) Pískovna Mlékojedy (u Prahy)

Klub / Diskotéka, Výletní místo, Neratovice

Další informace o areálu Beach Park Mlékojedy se nachází na břehu pískovny  v Mlékojedech u Neratovic a představuje stálou letní  scénu, která už od roku 2000 propojuje hudební a  filmovou produkci se sportovním vyžitím. 
Kromě koupání v pískovně tu můžete přes den nejen  sportovat, ale zůstat i večer a zatancovat si na párty  pod vedením našich předních českých DJs nebo koncertě  jedné z mnoha kvalitních kapel či se podívat na zajímavý  film v rámci pravidelného promítání.

Pondělí = zveme si každého DJe, který vám umí přijemně hrát  Úterý = zveme si každého DJe, který vám umí přijemně hrát  Středa = zveme si každého DJe, který vám umí přijemně hrát  Čtvrtek = promítáme vám filmy Pátek = po práci legraci, pravidelné DJské večírky až do rána Sobota = po 20:00 koncerty kapel s následnou afterparty   Neděle = rekonvalescene z dnů předchozích
Každý den můžete využít už od 11 hod pohostinnost našeho legendárního Free D Baru
Vstup do areálu je zdarma, pouze v pátek a v sobotu se platí večerní symbolické vstupné 50 Kč. Parkování a přespání ve stanu je možné v oploceném areálu za barem.
Parkoviště, které je umístěné naproti přes silnici, není součástí našeho areálu. Parkoviště provozuje soukromá společnost/osoba a možnost parkování zde nijak nesouvisí s provozem Beach Parku Mlékojedy. imgimgimgimgimgimgimgBohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Neratovice