areál Hamrsport, U Hamerského rybníka, Praha 10 Záběhlice

Volnočas, Sportoviště, Výletní místo, Praha

V sobotu 28.3. 2015 v 15hod. Stejný den, stejná hodina, po celé ČR!

Vlastníte kočárek? Máte rádi legraci a jste rození závodníci? Jestli ano, tak právě vy nemůžete chybět na akci, která nese název STROLLERING ZÁVODY KOČÁRKŮ 2015 S ČPZP!  

 

Přijďte si poslední březnovou sobotu užít zábavné, rodinné, sportovní odpoledne, přivítejte s námi jaro a zapojte se do 4. ročníku celorepublikových závodů kočárků ve sportovní chůzi!

Soutěžit se bude ve třech hlavních kategoriích - maminka, tatínek a oba rodiče (či jiná dvojice :)) tlačící jeden kočárek, to vše na rychlost a vzdálenost cca. 100 kroků.

Na každý „rozchod“ budou dohlížet rozhodčí, jejichž úkolem bude kontrolovat především regulérnost stylu chůze.

Zcela záměrně je kladen důraz na chůzi, neboť sportovní chůze je základem každé lekce programu Strollering– outdoorového fitness pro maminky (a tatínky) na MD. 

Závody jsou tedy absolutně bezpečné, neboť se nejedná o běh, ale o chůzi s kočárkem.

Takže…Kdo bude lepší – máma, táta, nebo jste prostě team a zvítězíte jako dvojice?

Pojďte s námi do toho a zúčastněte se jedinečné akce s pokusem o překonání rekordu v  koncentraci kočárků na jednom místě.

Užít si můžete i prima doprovodný program, který ocení především vaše starší ratolesti, a další dobrovolné závodní disciplíny a soutěže. Závod dětí na odrážedlech, závod dětí s dětskými kočárky, předtančení kočárků a jiné. 

Závody kočárků, to je odpoledne plné zábavy, pohybu, pohody a také nečekaných výkonů:).

Tři, dva, jedna, START! Těšíme se na vás!!!

Více informací o místě konání právě ve vašem městě a přihlášky na www.zavodykocarku.czBohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Záběhlická , Praha