Medovinárna - Mead museum

Výstavní sál, Volnočas, Praha

Pravidelná ochutnávka českých a slovenských medovin v centru Prahy.

Muzeum medoviny působí na adrese Na Zderaze 14, kousek od ulice Myslíková v Praze 2. Je otevřeno od úterý do soboty od 14-20 hod. V muzeu můžete ochutnat až 30 druhů medoviny. Nabídku průběžně obměňujeme. Vybrané medoviny je možné přímo zakoupit. Můžete zakoupit i voucher na řízenou degustaci medovin, na medoviny i medy.

Kompletní degustace - výběr rozmanitých druhů medovin - 10 vzorků, včetně občerstvení je za 490 Kč, pro skupiny od 8 lidí je možná sleva. Tato řízená degustace je určena pro všechny, kteří buď medovinu ještě vůbec neochutnali, nebo jen několik druhů, ale i těm z Vás, kteří chtějí se něco více dozvědět o medovině a naochutnat si nové vzorky. Během celé degustace vás čeká výklad o historii a výrobě medoviny, dozvíte se příběhy o jednotlivých výrobcích, ale i zajímavé detaily o ochutnávaných vzorcích.  
  • Medoviny podáváme při ochutnávce vždy vychlazené na 10-12°C, protože tak je vychutnáme nejlépe.
  • Po skončení programu můžete v případě chuti dále ochutnávat jakékoliv vzorky z naší denní nabídky.
  • Můžete na místě zakoupit až 70 druhů medovin. Vhodné jako dárek:)
  • Prosíme o ověření termínů na stránkách muzea medoviny - degustace.

Přijďte prozkoumat rozmanitosti tradičních medovin, jaké jste ještě nepoznali. Medovina byla nejstarším alkoholickým nápojem na našem území, dokonce před tisícovkou let se České země proslavily jako významný exportér medoviny. Posledních 15 let začínáme renesanci medoviny, je vyráběna nejmodernějšími postupy a technologiemi, ale se zachováním tradičních surovin a šetrností a úctě k medu. Medovina je rozmanitá a lahodná. A tento zážitek si nenechte ujít

V letním období nabízíme osvězující medovinové mojito, v zimě ohřátou medovinu.

 

Otevřeno:

úterý - sobota 14-20h


Akce v Medovinárna - Mead museum

21.5.2019 - 25.5.2019
TÝDEN POLSKÉ MEDOVINY


Adresa: Na Zderaze 260, 12000 Praha