Cinestar Praha - Černý Most

Kino, Praha

Akce v Cinestar Praha - Černý Most

23.1.2019
Aquaman 14:50, 20:50, 17:50
Asterix a tajemství kouzelného lektvaru 13:00
Bohemian Rhapsody 20:30, 21:15, 18:30, 15:45, 13:00
Bumblebee 21:00, 18:30, 16:00
Cena za štěstí 15:00, 19:20
Grinch 14:00
Husí kůže 2: Ukradený Halloween 17:00, 15:30, 13:30
Kursk 19:00, 21:30
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět 13:00, 15:00
Raubíř Ralf a internet 18:00, 15:30, 13:00
Raubíř Ralf a internet 3D 13:50, 16:20
Robin Hood 18:50, 21:30
Skleněný 16:10, 21:20, 20:10, 17:30
Sněhová královna v zemi zrcadel 13:00
Spider-Man: Paralelní světy 18:50
Ve spárech ďábla 21:20
Znovu ve hře 17:10
Čertí brko 14:00
24.1.2019
Aquaman 14:50, 17:50, 20:50
Bohemian Rhapsody 20:30, 13:00, 15:45, 18:30, 21:15
Bumblebee 15:50, 18:20
Cena za štěstí 13:40, 21:00
Favoritka 18:30, 21:00
Husí kůže 2: Ukradený Halloween 17:00
Kursk 21:30
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět 13:00, 15:00
Narušitel 20:45, 19:00
Ovečky a vlci: Veliká bitva 13:00, 14:50, 16:40
Psí domov 18:40, 16:30, 14:20, 17:00
Raubíř Ralf a internet 18:00, 15:30, 13:00, 14:30
Robin Hood 19:00
Skleněný 20:20, 17:40, 21:20
Sněhová královna v zemi zrcadel 13:00
Spider-Man: Paralelní světy 15:10
Znovu ve hře 13:00
25.1.2019
Aquaman 20:50, 14:50, 17:50
Bohemian Rhapsody 13:15, 16:00, 21:30, 18:45, 20:30
Bumblebee 18:20, 15:50
Cena za štěstí 21:00
Favoritka 18:30, 13:20, 21:00
Grinch 13:00
Husí kůže 2: Ukradený Halloween 17:00
Kursk 21:30
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět 15:00
Narušitel 20:45, 19:10
Ovečky a vlci: Veliká bitva 13:00, 14:50, 16:40
Psí domov 12:10, 16:30, 18:40, 14:20
Raubíř Ralf a internet 14:15, 16:40, 18:00, 15:30, 13:00
Robin Hood 19:00
Skleněný 20:20, 17:40, 21:30
Sněhová královna v zemi zrcadel 13:00
Spider-Man: Paralelní světy 15:10
Znovu ve hře 13:00
26.1.2019
Aquaman 11:50, 14:50, 17:50, 20:50
Asterix a tajemství kouzelného lektvaru 10:00
Bohemian Rhapsody 21:30, 20:30, 13:15, 16:00, 18:45
Bumblebee 11:00, 18:20, 15:50
Cena za štěstí 21:00
Favoritka 13:20, 21:00, 18:30
Grinch 13:00, 11:15
Husí kůže 2: Ukradený Halloween 17:00
Kursk 21:30
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět 11:00, 15:00
Narušitel 19:10, 20:45
Ovečky a vlci: Veliká bitva 13:00, 14:50, 16:40
Psí domov 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 10:10
Raubíř Ralf a internet 16:40, 14:15, 18:00, 10:30, 15:30, 13:00
Raubíř Ralf a internet 3D 11:50
Robin Hood 19:00
Skleněný 21:30, 17:40, 20:20
Sněhová královna v zemi zrcadel 10:00
Spider-Man: Paralelní světy 15:10, 10:30
Znovu ve hře 13:00
Čertí brko 10:50
27.1.2019
Aquaman 20:50, 14:50, 17:50, 11:50
Asterix a tajemství kouzelného lektvaru 10:00
Bohemian Rhapsody 20:30, 18:45, 16:00, 13:15, 21:30
Bumblebee 15:10, 11:00, 19:50
Favoritka 21:00, 18:30, 13:20
Grinch 13:00, 11:15
Husí kůže 2: Ukradený Halloween 17:00
Kursk 21:30
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět 15:00, 11:00
Narušitel 19:10, 20:45
Ovečky a vlci: Veliká bitva 13:00, 14:50, 16:40
Psí domov 10:10, 18:40, 16:30, 14:20, 12:10
Raubíř Ralf a internet 10:30, 18:00, 16:40, 14:15, 15:30, 13:00
Raubíř Ralf a internet 3D 11:50
Robin Hood 19:00
Schindlerův seznam 15:50
Skleněný 21:30, 20:20, 17:40
Sněhová královna v zemi zrcadel 10:00
Spider-Man: Paralelní světy 10:30
Znovu ve hře 13:00
Čertí brko 10:50
28.1.2019
Aquaman 17:50, 14:50, 20:50
Bohemian Rhapsody 20:30, 21:15, 18:30, 15:45, 13:00
Bumblebee 15:50, 18:20
Cena za štěstí 21:00, 13:40
Favoritka 21:00, 18:30
Husí kůže 2: Ukradený Halloween 17:00
Kursk 21:30
Narušitel 19:00, 20:45
Ovečky a vlci: Veliká bitva 16:40, 14:50, 13:00
Psí domov 16:30, 18:40, 14:20, 17:00
Raubíř Ralf a internet 13:00, 15:30, 18:00, 14:30
Robin Hood 19:00
Skleněný 20:20, 17:40, 21:20
Sněhová královna v zemi zrcadel 13:00
Spider-Man: Paralelní světy 15:10
Znovu ve hře 13:00
29.1.2019
Aquaman 14:50, 20:50, 17:50
Bohemian Rhapsody 21:15, 18:30, 15:45, 13:00, 20:30
Bumblebee 15:50, 18:20
Cena za štěstí 13:40, 21:00
Favoritka 21:00, 18:30
Husí kůže 2: Ukradený Halloween 17:00
Kursk 21:30
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět 13:00, 15:00
Narušitel 19:00, 20:45
Ovečky a vlci: Veliká bitva 16:40, 14:50, 13:00
Psí domov 17:00, 18:40, 16:30, 14:20
Raubíř Ralf a internet 14:30, 13:00, 15:30, 18:00
Robin Hood 19:00
Skleněný 21:20, 20:20, 17:40
Sněhová královna v zemi zrcadel 13:00
Spider-Man: Paralelní světy 15:10
Znovu ve hře 13:00


Adresa: Chlumecká 712, 19800 Praha