Zlín Golden Apple Cinema

Kino, Zlín

Akce v Zlín Golden Apple Cinema

20.10.2017
Alibi na klíč 17:45
Bajkeři 15:45, 18:00, 20:15
Blade Runner 2049 20:30
Emoji ve filmu 15:05
Geostorm: Globální nebezpečí 22:20, 19:45
Geostorm: Globální nebezpečí 3D 17:15
Hora mezi námi 18:15
Kingsman: Zlatý kruh 20:45
Který je ten pravý? 17:00
LEGO® Ninjago® film 15:00
Matka! 20:00
My Little Pony Film 15:30
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 3D 15:15
Po strništi bos 16:00
Sněhulák 19:00, 21:30
To 22:00
Wind River 18:30
21.10.2017
Alibi na klíč 17:45
Bajkeři 20:15, 18:00, 15:45
Blade Runner 2049 20:30
Emoji ve filmu 15:05, 10:45
Esa z pralesa 13:15, 10:20
Geostorm: Globální nebezpečí 22:20, 19:45
Geostorm: Globální nebezpečí 3D 17:15
Hora mezi námi 18:15
Hurvínek a kouzelné muzeum 10:00, 13:45
Já, padouch 3 13:00
Kingsman: Zlatý kruh 20:45
Který je ten pravý? 17:00
LEGO® Ninjago® film 15:00, 10:15
Matka! 20:00
My Little Pony Film 15:30, 11:00, 13:20
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 3D 15:15
Po strništi bos 16:00
Sněhulák 21:30, 19:00
To 22:00
Velká oříšková loupež 2 11:30, 14:00
Wind River 18:30
Zahradnictví: Dezertér 12:30
22.10.2017
Alibi na klíč 17:45
Bajkeři 20:15, 15:45, 18:00
Blade Runner 2049 20:30
Emoji ve filmu 15:05, 10:45
Esa z pralesa 13:15, 10:20
Geostorm: Globální nebezpečí 19:45
Geostorm: Globální nebezpečí 3D 17:15
Hora mezi námi 18:15
Hurvínek a kouzelné muzeum 13:45, 10:00
Já, padouch 3 13:00
Kingsman: Zlatý kruh 20:45
Který je ten pravý? 17:00
LEGO® Ninjago® film 15:00, 10:15
Matka! 20:00
My Little Pony Film 13:20, 11:00, 15:30
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 3D 15:15
Po strništi bos 16:00
Sněhulák 19:00, 21:30
Velká oříšková loupež 2 14:00, 11:30
Wind River 18:30
Zahradnictví: Dezertér 12:30
23.10.2017
8 hlav šílenství 18:30
Alibi na klíč 17:45
Bajkeři 20:15, 18:00, 15:45
Blade Runner 2049 20:30
Emoji ve filmu 15:05
Geostorm: Globální nebezpečí 19:45
Geostorm: Globální nebezpečí 3D 17:15
Hora mezi námi 18:15
Kingsman: Zlatý kruh 20:45
Který je ten pravý? 17:00
LEGO® Ninjago® film 15:00
Matka! 20:00
My Little Pony Film 15:30
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 3D 15:15
Po strništi bos 16:00
Sněhulák 21:30, 19:00
24.10.2017
Alibi na klíč 17:45
Bajkeři 15:45, 18:00, 20:15
Blade Runner 2049 20:30
Emoji ve filmu 15:05
Geostorm: Globální nebezpečí 19:45
Geostorm: Globální nebezpečí 3D 17:15
Hora mezi námi 18:15
Kingsman: Zlatý kruh 20:45
Který je ten pravý? 17:00
LEGO® Ninjago® film 15:00
Matka! 20:00
My Little Pony Film 15:30
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 3D 15:15
Po strništi bos 16:00
Sněhulák 21:30, 19:00
Wind River 18:30
25.10.2017
8 hlav šílenství 18:30
Alibi na klíč 17:45
Bajkeři 18:00, 15:45
Emoji ve filmu 15:05
Geostorm: Globální nebezpečí 3D 17:15
Hora mezi námi 18:15
Jigsaw 20:30
Kingsman: Zlatý kruh 20:45
Který je ten pravý? 17:00
LEGO® Ninjago® film 15:00
Matka! 20:00
My Little Pony Film 15:30
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta 3D 15:15
Po strništi bos 16:00
Sněhulák 21:30, 19:00
Tehdy spolu 10:00, 14:00
Thor: Ragnarok 20:15
Thor: Ragnarok 3D 19:45


Adresa: náměstí Míru 174, 76001 Zlín