Hotel U Splavu

Volnočas, Kostelec nad Orlicí

Hotel se nachází v klidném a malebném v údolí rekreace a sportu na břehu Divoké Orlice naproti Lesoparku Lipová stráň, nedaleko centra města Kostelec nad Orlicí. 

Díky své poloze a poskytovaným službám je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak ubytování pracovníků firem, konání firemních a rodinných akcí. 

Celoroční, pohodlné ubytování poskytují 1 - 3 lůžkové pokoje a apartmány v prvním patře hotelu, odkud je nádherný výhled na řeku nebo do údolí a vzdálené centrum města. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Pobyt se psem je povolen. Celková kapacita je 43 lůžek v 19 pokojích.

Součástí hotelu je restaurace s tanečním parketem, bar a nekuřácký salonek s krbem. V letním období je v provozu zahrádka. Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky nápojů a jídel. Samozřejmostí je také možnost sjednání snídaní a polopenzí. Pivo Staropramen, Pilsner Urquell, výběr z moravských jakostních odrůdových a přívlastkových vín.

Bezprostředně kolem hotelu vedou turistické a cykloturistické stezky. Milovníkům cykloturistiky je k dispozici místnost na uskladnění jejich kol a půjčovna horských kol. Parkoviště pro automobily hostů se nachází přímo pod balkony pokojů. V sousedství hotelu se nachází koupaliště, tenisové kurty a půjčovna lodí.  Možnost rybaření.

Celý objekt je pokryt bezdrátovým připojením k internetu.
Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Ke Koupališti 93, 51741 Kostelec nad Orlicí