KSEV Rýchorská Bouda

Výletní místo, Žacléř

Kapacita Rýchorské boudy je 53 osob v jedno až sedmilůžkových pokojích, apartmánech s vlastním sociálním zázemím. Hostům nabízíme různé formy stravování s doplňkovým občerstvením v malém bufetu s kapacitou 20 osob. Bouda je vybavena přednáškovým sálem až pro 40 posluchačů a jídelnou pro 50 osob.
Vybavení:rozsáhlá knihovna, telefonní automat, barevná kopírka A3, wi-fi připojení k internetu, flipchart, dataprojektor, TV, DVD, video, SAT.

KSEV Rýchorská bouda je nejsnáze dostupná po žlutě značené cestě z Horního Maršova (autobusová zastávka Horní Maršov, most). Tato strmá cesta je dlouhá asi 3,5 km a výstup na Rýchory Vám bude trvat zhruba jednu hodinu. Pojedete-li vlakem, vystoupíte na konečné stanici ve Svobodě nad Úpou, zvolíte zeleně nebo žlutě značenou cestu. Dlouhé jsou 6 a 7 km a půjdete svižně asi 1,5 hodiny. Méně obvyklý přístup na KSEV Rýchorská bouda je od žacléřského náměstí kolem keramičky po zelené nebo po modré turistické značce kolem žacléřského zámku. Budete muset ujít asi 6 km. Odvoz zavazadel pro naše klienty lze dohodnout předem.

Dopravu zajišťujeme z Horního Maršova, Svobody n. Ú., Mladých Buků, Žacléře, na Rýchorskou boudu, v letním období automobilem a v zimním období sněžnými pásovými vozidly.

 Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Rýchory 55, 54226 Žacléř