Festivalpark (Hradec Králové)

Volnočas, Hradec Králové

Festivalpark je unikátní projekt vytvořený pro hudební, kulturní a sportovní akce. Je možné ho přizpůsobit i Vašim vlastním aktivitám! Máte zde možnost využití řadu staveb a technického vybavení, které jsou součástí areálu. Díky tomu je možné areál využít pro outdoorové i indoorové akce.

Festivalpark leží v 3. rozptylu bývalého vojenského letiště v Hradci Králové. Svou plochou kolem 33 hektarů, je ideální i k těm největším společenským akcím. Celým areálem prochází síť širokých asfaltových komunikací. Je zde hodně krásných vzrostlých stromů, keřů a zatravněných ploch, takže celý areál působí jako veliký udržovaný park. V základní části areálu je možné zaparkovat přes 10 000 aut, postavit více jak 20 000 stanů a poskytnout prostor pro zábavu pro minimálně 40.000 lidí. V případě potřeby je možné areál rozšířit až na trojnásobnou kapacitu.

 

Festivalpark a Hradec Králové jako město, jsou velmi výhodně položeny vzhledem k dostupnosti z ostatních měst České republiky i ze zahraničí. Cesta Praha-Hradec Králové trvá autem hodinu. Trasa Brno-Hradec Králové hodinu a třičtvrtě.

 


Areál Festivalpark

Festivalpark
Letiště 38
Hradec Králové 7
503 41
Czech Republic


Bohužel nevíme o žádných akcích. Vy ano? Tak ji přidejte!

Adresa: Letiště , Hradec Králové