Nordic walking kurz ve Slavkově u Opavy 1. část

Volný čas, Sport, Turistika

Opět máte možnost vyzkoušet si nordic walking vokolí Opavy sprofesionálními instruktory.

Naučíme se správnou techniku, zapůjčíme Vám speciální hole a poradíme, jak se vyvarovat špatným pohybovým stereotypům, které jsou důsledkem nevhodné životosprávy.
Projdeme se stezkou vpřírodní rezervaci Hvozdnice, kde se rozprostírají lužní lesy, meandrující říčka Hvozdnice a rybníky.

 

Nordic walking je chůze se speciálními holemi. Při správně provedené technice je zapojeno až 90% svalů vtěle. Tento pohyb je vhodný pro všechny bez rozdílu věku a fyzické zdatnosti, lze jej provozovat celoročně a vkaždém terénu.

 

Správně provedený nordic walking posiluje Core (hluboké svaly středu těla), problematické svaly stendencí kochabování. Uvolňuje nejčastěji zatuhlé partie těla (krční, hrudní a bederní páteř), které mohou být důsledkem různých problémů, jako jsou bolesti hlavy, zad a nohou. Při správném použití holí jsou odlehčeny klouby a je aktivně zapojena horní polovina těla.

 

Kdy: 1. část úterý 6.4.2010 od 17:30 do 19:30
         
2. část čtvrtek 8.4.2010 od 17:30 do 19:30
Sraz:
na železniční zastávce ve Slavkově u Opavy. cca 500 m od  zastávky MHD Slavkov Černá cesta - bus č. 217 a 219. Poznáte nás podle holí :)
Trasa: přírodní rezervace Hvozdnice
Cena: 450,- Kč včetně zapůjčení speciálních holí 1. + 2. část
         240,- Kč pouze 1. část

 

Po absolvování obou částí se stáváte členy klubu chodec.com a máte tak možnost využívat nižších cen na výletech a víkendových pobytech.

 

NA KURZ JE NUTNÉ SE PŘEDEM NAHLÁSIT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM!


Více informací a přihlášky na těchto kontaktech:
Daniel Kotas: 777 64 64 35
Eva Suchánková: 608 83 23 13
e-mail: info@chodec.com
www.chodec.com

 

 

 

 

Další dokumenty k akci

  
Kontakty

www.chodec.com

Termíny