Zážitková DEGUSTACE ČOKOLÁDY a SKOTSKÉ Single Malt WHISKY

Volný čas

Exkluzivní degustace pro gurmány, kteří touží vyzkoušet, jak se chuťově doplňuje skotská single malt whisky s prvotřídními čokoládami! Tato zážitková, řízená degustace proběhne v salonku Hotelu Avanti v Brně. Světem archivních whisky Vám provede přední český odborník Vladimír Burda z The Whisky Shop. Exkluzivní čokolády představí Petr Hanzálek z Cokobanka.cz.

 

Nezapomeńte se podívat na Menu - seznam vzorků, které Vás čekají!


Budete degustovat ty nejzajímavější čokolády, které současnost nabízí, pocházející z dílen mistrů čokolády Michel Cluizel, Domori a Bonnat. Mnohé z čokolád, které ochutnáte, získaly ocenění na prestižních soutěžích Salon du Chocolat a Academy of Chololate. Každý kus je originálem se specifickým původem, buketem, aroma a vůní... Čokolády budeme kombinovat se znamenitou skotskou single malt whisky a vychutnávat výsledné kombinace.

 

Degustaci si zpříjemníme promítáním z továrny na čokoládu, podíváme se na kakaové plantáže a naučíme se rozeznávat jednotlivých odrůdy kakaových bobů podle chuti.

 

  • Místo konání: Brno, Hotel Avanti, meeting room I, Střední 61
  • Začátek: 18.00
  • Vstupné: 490 Kč (V ceně vstupenky je 10 vybraných vzorků čokolád a 2 cl vzorků skotské single malt whisky) nebo 660 Kč (V ceně vstupenky je 10 vybraných vzorků čokolád a 4 cl vzorků skotské single malt whisky).

 

Doporučujeme rezervovat si místa e-mailem cokobanka(zavinac)cokobanka(tecka)cz nebo telefonem na čísle 737 260 344 (pan Burda). Počet míst je limitován, aby degustace proběhla v příjemné atmosféře.

 

Po skončení oficiální části je možné pokračovat v ochutnávce několika dalších whisky. Všechny degustované čokolády můžete na místě za zvýhodněné ceny zakoupit. Láhve whisky si můžete na místě objednat. Krom toho budou pro Vás připraveny k zakoupení zajímavé čokoládové degustační sady, takže budete moci zážitek, který jste právě absolvovali, darovat svým blízkým.

Účinkují

Vladimír Burda - The Whisky Shop

Petr Hanzálek - CokoBanka.cz

Termíny