Slovácké beachové léto

Divadlo, Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti

V roce 2010 se srdce Slovácka promění v plážové centrum již potřetí a nabídne jedinečnou sportovní podívanou s bohatým kulturním vyžitím. Každý bez rozdílu věku se může zapojit do některé z nabízených sportovních disciplín či soutěží. Třetí ročník nebude již pouze o plážovém volejbalu, ale na náměstí se představí také ostatní plážové sporty v podobě plážového fotbalu, plážové házené a plážového tenisu. Mimo plážové sporty na Masarykově náměstí Vás čeká turnaj v malé kopané či noční tenisový turnaj. V nesoutěžních aktivitách na náměstí se budete moci zapojit také do aerobiku či latinskoamerické salsy. Tím to však zdaleka nekončí. Pokud máte o sportování jinou představu, můžeme Vám nabídnout méně fyzicky náročné disciplíny v podobě petanqu, stolního fotbálku nebo pokeru. Pro rok 2010 jsme si vytyčili velmi ambiciózní cíl, a to sice zapojení tisíce z Vás do některé z nabízených sportovních disciplín, které v rámci SBL2010 proběhnou.

Kromě zapojení široké veřejnosti do volnočasových aktivit si akce klade za cíl získání finančních prostředků pro dobročinné účely. Charitativní činnost bude opět probíhat formou sběru a následného prodeje plyšových hraček avýtěžek poputuje do Domova pro osoby se zdravotním postižením Medlovice.

Doprovodný program bude pro veřejnost již tradičně zcela zdarma a na své si zcela jistě přijdou děti i dospělí. Z hudební scény se můžete těšit na Reflexy, Airfare, Tomáše Kluse, Davida Deyla, sbor Svatého Pluka, Aventis, Lofoše a v neposlední řadě na zpěváky a zpěvačky z řad Vašich známých v podobě finálového večera Slovácko hledá karaokestar. Již tradičně nemůže chybět netradiční módní přehlídka, divadelní představení, salsa večer s výukou tanců, cimbálovka s folklorním kroužkem a autogramiáda fotbalistů 1. FC Slovácko. Pasivní sportovní podívaná se Vám naskytne při pohledu na profesionály v rámci stolního fotbálku a exhibicí všech plážových sportů (volejbal, házená, fotbal, tenis, rugby). Děti se mohou v rámci dětských dnů zapojit do některé ze soutěží připravených profesionální agenturou nebo se zabavit na přichystaném pískovišti, dětském koutku či nafukovacích atrakcí.

Přijďte nám pomoct naplnit naše cíle. Děkujeme a budeme se na Vás těšit.

pořadatelé SBL

Termíny