Diashow TAJEMSTVÍ POUŠTĚ NETUŠENÉ KRÁSY AMERICKÉHO JIHOZÁPADU

Výstava, Volný čas

Manželé Kateřina a Miloš MOTANI žijící od roku 1989 v Rakousku se již dlouhou řadu let věnují fotografování. Jejich tvorba je zaměřená na detailní vystižení různých podob, forem, tvarů a BAREV PŘÍRODY. Jejich fotografie překvapují nejen vysokou technickou kvalitou, ale hlavně svojí atmosférou zachycující pomíjivé okamžiky HRY SVĚTLA A STÍNŮ, které příroda nabízí.
Tématicky se dvojice Motani zaměřuje zejména na oblasti pouští a polopouští. Ojedinělou diashow prezentují s úspěchem jak v České republice tak i v zahraničí. Díky nejmodernější digitální technice se vydáte na cestu společně s nimi.
Diashow vás zavede na JIHOZÁPAD USA. Úchvatné FOTOGRAFIE ze známých i odlehlých částí Kalifornie, Nového Mexika, Arizony a Utahu jsou doprovázeny HUDBOU inspirovanou indiánským etnikem doposud žijícím na tomto území a českým komentářem Kateřiny Motanové. Po shlédnutí jedinečného fotografického pásma možná i vy odhalíte TAJEMSTVÍ pouště a poznáte, jak rychle dovede poušť vyvolat ZÁVISLOST, které se mnozí nezbaví po celý svůj ŽIVOT...

 

Jako nejlepší přednáška oceněno cenou cestovatelů HANZELKY A ZIKMUNDA na prosiměřickém festivalu CESTY 2006.

Diashow doplňuje krásná obrazová KNIHA „TAJEMSTVÍ POUŠTĚ".

Kontakty

www.motani.eu

Termíny