JAZZBIT - koncert EGGNOISE, WUNDER BAR BAND za 50 Kč!!!

Hudba

Mladí Ladí Jazz ve spolupráci s nově otevřeným jazzovým klubem Jazz Time Vás zvou na první ze série koncertů JAZZBIT.

JAZZBIT staví "otrlé" kapely na jedno pódium s neobjevenými talenty jazzové i jazzem ovlivněné scény, za přívětivé vstupné pro mladé lidi a studenty - 50 Kč!

Každý měsíc pravidelný přísun hudby, pokaždé za skvělou cenu! Podpořte naše snažení, přijďte a pozvěte kamarády, děláme to pro Vás!

www.mladiladijazz.cz
www.jazztime.cz

Účinkují

* E G G N O I S E *
http://www.eggnoise.cz

Tak jako v sobě slovo eggnoise spojuje maximální řád s chaosem, tak mísí kapela eggnoise sofistikovanou hudební kompozici s punkovým drivem a živelností. Kapela počala svou pouť kolem roku 1994 a od té doby se neustále vyvíjí ve všech ohledech. Křivka, kterou rýsuje procházejíc hudebními žánry jako jazz, grunge, punk, rock a pop se neustále rozšiřuje jakousi odstředivou silou. Není možné zůstat na jednom místě, ale není ani možné opustit dobytá hudební území. Se svou poslední deskou ALBUMEN získali Eggnoise tři nominace na největších nezávislých hudebních cenách na světě Just Plain Folks Music Awards.


* W U N D E R B A R B A N D *
http://bandzone.cz/wunderbar

Wunder Bar band je kapela Divutvorného baru, hrající styl zvaný jazzmee. Hudba o tom jak pít zelený čaj, sníst mísu dobrého jídla, ulovit ptakopyska nebo vysedět důlek v zemi. V současné době připravuje zhudebnění románu Stepní vlk Hermanna Hesseho.

Termíny