BODYFALL + ANOMIE + NA VŠECHNY 4 - rock

Hudba

BODYFALL

 

Vznik této grupy začal zhruba na konci ledna 2009, a to z důvodu realizace našich společných hudebních nápadů.Každý z nás valí navíc ještě v další kapelce a tady bysme se chtěli vyblbnut a vyřádit podle svých možností a představ.

V květnu se k nám přidává kOki a jeho chrčák, takže jsme v plné sestavě a můžeme se naplno začít věnovat skládání muziky a textů.Kokie navíc valí svoje texty,což je pro nás naprosto ideální stav.A nejsou to rozhodně žádné lovesongy,hi!

Dosavadní složení: bicí- Uriáš

bassa- Chossé

kytara- Mulen

vokál- kOki

KONTAKTNÍ ADRESA:BODYFALL@SEZNAM.CZ

 

 

Anomie

 

Kapela Anomie vznikla vprosinci 2007 vMiloticích u Kyjova. Kapelu tvoří: Martin Neduchal (basa, zpěv), Vojta Krist (kytara, zpěv), Tomáš Řihák (bicí, texty). Před vznikem samotné kapely Anomie předcházelo asi rok hraní převzatých věcí a formování kapely. Sama kapela se nezařazuje do žádného hudebního žánru. Vše se točí kolem rocku a jeho různých odnoží. Na podzim roku 2008 kapela nahrála svoje první demo-nahrávky Výkřiky do tmy, na přelomu roku 2009/2010 natočila debutové album Od nebe blíž. Aktuálně se snaží co nejvíce koncertovat a skládat nové věci.

 

Od nebe blíž (Debut 2009)


Výkřiky do tmy (Demo 2008)


Na všechny 4

 

Kapela NV4 vznikla někdy v září 2002,tehdy ještě jako čtyřčlený band s frontmanem Mirkem Koutnym.V únoru 2003 se připojil Véna Křížka a jeho zvonečky a cingrlátka,2004 se přidává Štefka-jako druhý hlas,což se v září 2005 změní odchodem Miry a Šteflík je protlačen na samý hrot kapely a stává se z ní frontfrau.

První deska je natočena v březnu 2005 a pojmenovaná Alchymie.
V červnu 2006 jsme pokřtili album Holka taková,jehož kmotrem se stal Petr Bende.Na jednu píseň z tohoto alba(Přísahám), jsme natočili klip a tak se dál protloukáme,ještě si u toho i zpíváme atd.,blablabla...

Prostě nejlepší je asi muziku poslouchat a né pořád vykecávat.Podrobnosti na:www.navsechny4.cz

 

Kontakty

www.cicina.cz

Termíny