Studnice Drum Openair vol. 7

Hudba

Tak je to tady...

STUDNICE DRUM OPENAIR vol. 7
Studnice u Náchoda (Kral. Hrad. kraj)
Restaurace U Petra (venkovní areál)
26.06.2010/15:00-??:?? (do rána !)

Letos opět, a to již posedmé proběhne ve venkovním areálu Restaurace "U Petra" ve Studnicích u Náchoda, jeden z největších každoročně konaných openairů soustředěný převážně na drumandbass, jungle a tekno scénu. Tato venkovní akce není nic jiného, nežli tradiční Studnice Drum Openair 7 (dále už jen SDOA).

Opět uslyšíte od odpoledních hodin (15:00) přes temnou noc až do rána (??:??) kvalitní undergroundovou hudbu na plné pecky. Nebudou chybět světla a dekorace, nějaký ten obchůdek s triky a předměty které jsou na pořádné párty třeba, no a samozřejmě také občerstvení ve formě nápojů i jídla, aby jste mohli dobíjet nonstop energii na další energické hudební ochutnávky !

Tak jako na každý rok byl pečlivě vybírán lineup účinkujících umělců, tak i letos jsme to pečlivě vybírali formou "více hlav více ví" a věříme že Náš výběr Vás rozhodně nezklame a bude Vás maximálně bavit po celou doku konání akce.

Na SDOA bylo letos vybráno 11 DJů, a 3 zkušení MCs ze všech koutů ČR.
Mezi největší jméno, bude patřit bezesporu jedna z největších legend českého drumandbassu, DJ a producent s mnohaletými zkušenostmi, zástupce mnoha stylu drumandbassu i ambientnějších věcí, spoluzakladatel DJ školy, vlastního NET-labelu, a spolutvůrce pořadu Shadowbox na pražském Radiu 1, DJ Touchwood, dalším DJ resp DJkou která má tak jako Touchwood již řadu let své jméno na velkých openairech pod křídly TH3 Soundsystému je DJ Chica. Dalším člověkem který předvede drumandbass v opravdu tvrdém stylu ale i příjemném raggajungleovém tempu, je zástupce rozjeté crew ReverseArt, kteří pořádají velkolepé párty po celé ČR a i v zahraničí, DJ Subdega. Dalším DJem který dokáže svými energickými tracky rozhýbat nejednu tlupu lidí, je zástupce severočeských Saigon Project, raggajungleový maniak s visáží pravého rastafariána, DJ Hundread. Dalším pánem na holení je pražský darkside jungleový maniak, DJ a především producent zlámaných beatů a tekna, zakladatel FretNoiz Records, DJ ADZi. Dalším váženým hostem bude zkušený Dj a pořadatel mnoha akcí po celé ČR a především na východě Čech, DJ Castus, dále také nekompromisní mladý lokální DJ hrající všemožné zlámané styly, co udrží akce v pohybu, a je také spolupořadatel DnB/Tekno akcí na Náchodsku, tento masér je DJ Penza. Dalším umělcem je FoOL, který se postará především o odpolední program 15:00-18:00 v rytmu triphopu, downtempa a podobných chillout stylů které budou za účelem uvítacího rituálu SDOA 7 :) No a v neposlední řadě již samotní zakladatelé SDOA (již od roku 2003) Jungleradical Crew ve složení Jd Bass, Bomb da Base a HVL. Tito tři maniaci hrají každý svůj vyhraněný styl, ale každý v těch nejdokonalejších mixech. S jejich undergroundovými akcemi se můžeme setkat prakticky po celé naší republice.


Jak se k nám dostanete ?
Studnice nemůžete minout, protože jsou přesně uprostřed pomyslného trojuhelníku Náchod - Česká Skalice - Červený Kostelec. Ale i kdyby jste se náhodou chtěli o cestě tam dozvědět více, tak zde je návod jak j nám. Neradi bychom byli, kdyby jste někde bloudili a hudba Vám utíkala pod ušima :)

ČD: Vlakem z Náchoda, Červeného Kostelce, České Skalice nebo Nového města nad Metují do zastávky Starkoč (pak už jen podle značek SDOA z nádraží až na místo).
Z Hradce Králové, Pardubic a z měst v podhůří na přestup !

Autobus:
Náchod > Studnice
Česká Skalice > Studnice
Z Hradce a okolí na přestup !

Autem podle GPS:
Loc: 50°25'2.078"N, 16°5'30.229"E
( směr Náchod, a potom po silnici až do Studnic - parkování v okolí akce je k dispozici ! )

Účinkují

Line-up (zatím bez časové osy):
---------------------------------------------
DJs:
Touchwood (Stonedgroove.org)
Chica (TH3 soundsystem)
Subdega (Reverseart crew)
Hundread (Saigon project crew)
JD Bass (Jungleradical crew)
Bomb da Base (Jungleradical crew)
HVL (Jungleradical crew)
Castus (ex. Jungleradical crew)
FoOL (ex. Jungleradical crew)
ADZi (FretNoiz Records/ex. TheEdge)
Penza (PLC Crew)

MCs:
Mc Brokolice (th3 soundsystem/dnbradio.cz)
Mc Charvy (th3 soundsystem)
Mc ADZi (FretNoiz records/ex. theedge)

Termíny