HybridClub + Tři Tuny

Hudba

http://bandzone.cz/hybridclub

www.trituny.cz

Tři tuny vyrostly z akustické výrazovéalternativní kapelyKašel miminka (která ještě stále tak trochu funguje ve stejném personálním obsazení jako Tři tuny), a z kapely Dobrý kmen, která byla prozměnu jazzově orientovaná. V roce 2002 vznikla invalidní jazzrocková podivnost zvaná Free Tones. To bylo ještě bez Honzíka.

No a někdy v roce 2003 se těleso rozhodlo (nebo nerozhodlo a ono to přišlo samo?), že bylo dost akademicky se tvářících úchyláren a že se vrhne na úchylárny teplejšího a lidštějšího charakteru. K tomuto obratu přispěl příchod zpěváka Honzy. Od té doby jsou Tři tuny vyprofilovány asnad už nikdy nevykročí z okovů smradlavého hardpopu.

V roce 2006 kalelazvítězila vsoutěži Setkání kytaristů, díky čemuž se dokopala k trochu zvýšené aktivitě, jejímiž plody bylo natočení a vydání debutového alba Intelektuálův smutek (Easy4you, 2007).

V budoucnosti kapela chystá personální změny: Z kapely bude vyhozen bubeník Majk, protože má sklony k alkoholismu; dále kytarista Ondra, jelikož chodí vždycky všude včas a všechny tím prudí; dále zpěvák Honza, protože je moc výrazný a nedává prostor ostatním členům kapely; a basista Kázet, jelikožvlastní kombo gigantických rozměrů, které je problematické na stěhování.

Účinkují

Tři tuny

Honza Krčma: zpěv, pohyby, autor textů

Ondra Svačina: kytara, zpěv, sem tam i klávesky, autor hudby

Kája Zlámalík: basová kytara, zpěv

Majk: bicí

Hybrid Club

Patrik (umí křičet), Slepý (bassgitarista), Miloš (bicista), Jirka (kytármistr), Peťa (tvrdič)

Kontakty

www.cicina.cz

Termíny