Trailovačka, prostě Trail Running Cup (nejen) s Kateřinou Neumannovou a…

Sport

Největší tuzemský seriál běhů v terénu Kilpi Trail Running Cup byl zahájen prvním závodem v Ostravě.  Čeká nás však další podnik, aktuálně v neděli 29. května Trail Praha na Petříně s převýšením 500 metrů.

 

Už je to tak, do závodního pole se postaví i Kateřina Neumannová se svojí dcerou Luckou. Chybět však nebudou ani další známé osobnosti jako je např. David Svoboda, olympijský vítěz a Marek Holeček, jeden z nejlepších lezců světa a skvělý vypravěč. Copak asi vychrlí v cíli? V závodě se objeví i Pepa Melen, moderátor a muzikant nebo Stanislav Bartůšek, havajský Ironman, přemožitel Lamanšského průlivu a redaktor České televize. Loni tu proběhla na stupních vítězů žádost o ruku mezi dvěma ukrajinskými účastníky. Letos najdete mezi přihlášenými devět národností ze tří kontinentů.

 

Petřínská neděle dále nabídne bohatý závodnický servis. Kromě hlavního závodu na 11 km se startem v 10 hodin, bude možné absolvovat i jeden okruh na 5,5 km nebo štafety/dvojice včetně smíšených párů, kdy každý odběhne jedno kolo.

Na Petřín se chystá i dětská atletická školička a samozřejmě nebudou chybět autogramiády slavných sportovců.

 

To si prostě nemůžete nechat ujít!

 

Časový harmonogram NEDĚLE 29. 5. 2016

 

07:30 Otevření startovní kanceláře

09:00 Uzavření startovní kanceláře pro příchozí závodníky

09:30 Uzavření startovní kanceláře pro předem přihlášené

10:00 Start závodů štafet, závodu na 11 km a závodu na 5500 m

11:50 Autogramiáda

12:00 Vyhlášení výsledků

 

Více informací najdete na webu www.ktrc.cz

Termíny