DNB B-Day Clash /w Rich & Basstien

Hudba

První pravidelnej dnb mejdan na dva mixy v Praze. Základem akce jsou 4 metry DJ techniky, na kterých se představí kolaborace uvnitř i napříč jednotlivými crew. Celou noc se hraje na 2 master mixy, čímž je akce světovým unikátem. Díky tomu na pódiu spojí síly nejen dva ale i více DJs! Těšte se na tématickou výzdobu, vizuální projekci a hlavně na skill hostujcích i rezidentních djs.

Na čtvrtý díl jsme si pro Vás pozvali 2 členy české crew kteří byli u zrodu DNB pártys v Čechách, již od roku 2000 pro nás tvoří open-airy a klubové noci a moudří jistě vědí, že je řeč o BASSBEAST crew konkrétně o pánech RICH & BASSTIEN. Kvalitní selekce v rytmu jungle a dnb, přesný mixy a CLASH setup na stole, to je záruka show kterou můžeme od těchto pánů dozajista očekávat!

Místo klasického resident clashe jsme na tento díl připravili B-DAY CLASH!
A oslavenec není nikdo jiný než přesný a neomylný dj VIRCZ z projektu Latrod3ctus a také člen Beatspot crew, který si na svůj B-Day clash pozval zakladatele Reprospekt crew DJe PD`Ra..
Takže se těšte na další parádní mejdan v proslulém Chapeau Rouge pod taktovkou Latrod3ctus, Duneni.cz, Neuro:lab a hosty RICH & BASSTIEN.
Nebudou chybět klasické Clash kulisy obohacené o B-day tématiku.
Nezbývá než se těšit jakou atmosféru a párty si díky Vám opět užijeme.

 

 

Účinkují

sn3hura, VirCZ, Binja, Mindgroove, Eight Times, Wolfik, Jenouch, Rich, Basttien, P.Dr, Neuro:lab

Termíny