Lázeňské kostýmované prohlídky na zámku v Litomyšli

Volný čas, Pro děti


V sobotu 30. dubna a v neděli 1. května 2016 se v Litomyšli otevře nová, již pátá lázeňská sezóna LÁZNÍ DUCHA. Součástí celovíkendového programu ve městě jsou také kostýmované prohlídky Státního zámku Litomyšl.

Litomyšl je krásné historické místo, které svou atmosférou a vzhledem okouzluje už generace cestovatelů a návštěvníků. Malebná zákoutí, dobré jídlo a pití působí blahodárně na člověka téměř jako klasické lázně. Litomyšl - lázně, které léčí laskavou legrací. 

K bohatému programu v celém městě a mnoha dalším lákadlům, připraveným pro otevření 5. Lázní ducha, se připojí v sobotu 30. dubna a v neděli 1. května 2016 také litomyšlský renesanční zámek. Pro návštěvníky v těchto dnech připravil kostýmované prohlídky, které začínají min. každou celou hodinu. Prohlídky povedou průvodci v kostýmech stylizovaných do módy obyvatel letního aristokratického sídla okolo pol. 19. století a návštěvníky zveme také na dobroty v nově otevřené zámecké kavárně.

Prohlídka je vhodná pro rodiny s děti; ceny jako v běžných dnech. Celý program 5. Lázní ducha na http://www.litomysl.cz/. 

Těšíme se na Vás.

Termíny