Jak úspěšně prodávat online a nechybovat

Kurzy, vzdělání, konference

Přijďte si pro rady, které zvýší vaši šanci stát se úspěšným online prodejcem. Zjistíte, jak působit důvěryhodně, v čem vám pomůžou zbožové porovnávače nebo kolik investovat do reklamy.

Jak budete v prodeji na internetu úspěšní - to záleží jen na vás. Nedovolte konkurenci těžit z vašich chyb, obzvlášť v začátcích online podnikání. Přihlaste se na školení ještě dnes. 

Co konkrétně se na školení naučíte?
  • Jak eshop vyladit i bez znalosti grafiky nebo programování - od vstupu do eshopu k potvrzení objednávky je dlouhá cesta. Řekneme vám, jak ji zákazníkům zkrátit a sdělit jim přesně to, co je zajímá - ve správný čas a na správném místě.
  • Co dělat, když eshop neprodává - nemusíte být zrovna odborníky na online marketing, abyste dokázali rozeznat příčiny nízké konverze. Naučíme vás, čím kromě ceny bojovat, anebo jak jednoduše odhalit a prodávat svoje konkurenční výhody.
  • Jak o sobě dát na internetu vědět za rozumné peníze - chytrá investice do online reklamy vám přinese požadovaný zisk. Poradíme vám, které formy propagace se dnes vyplatí a na které si dát raději pozor. Zjistíte, že některé z nich vás nemusí stát ani korunu.
  • Jak si vybudovat dobrou pověst mezi zákazníky - důvěra zákazníků se těžko získává a lehce ztrácí - ohrané, přesto pravdivé. Napovíme vám, jak si získat loajální klienty tak, aby se k vám opakovaně vraceli.
  • Co na eshopu měřit, proč a jak vám to pomůže - nástroj Google Analytics vám zdarma poví vše, co potřebujete vědět - stačí pokládat správné otázky. Naučíme vás s ním pracovat - důležitá data měřit, zpracovávat a vyvozovat jasné závěry.

TIP: Přineste si na školení vlastní notebook nebo tablet a zkoušejte nově nabyté znalosti v praxi rovnou na místě.

Kdo ze školení vytěží nejvíce?
  • začínající provozovatelé eshopů (1-3 měsíce)
  • pokročilejší (ale nespokojení) provozovatelé eshopů
  • marketéři a obchodníci, kteří chtějí znát aktuální trendy v online prodeji

K účasti na školení nepotřebujete žádné speciální znalosti či dovednosti. Naši lektoři vám vše srozumitelně vysvětlí, to nejdůležitější ihned převedou do praxe - přímo na místě vám poradí, kde v případě vašeho eshopu vidí rezervy.

Účinkují

MAREK WALDER Specialista online marketingu

Marek je nejen expert na SEO, PPC reklamu a návrhy i analýzu e-shopů, ale také příjemný a otevřený lektor, který nenechá žádnou otázku nezodpovězenu.

Termíny