Příměstské tábory se školkou 2016

Volný čas, Pro děti

Chybí Vám program pro děti na letní prázdniny nebo máte problém s jejich hlídáním? Přijďte k nám, do letního příměstského tábora Sluníčka se školkou ve Žlutých lázních.

Ve všech turnusech máme ještě volná místa. Využijte toho a ozvěte se nám dřív, než se zaplní!

Místem konání ,,Příměstských táborů Sluníčka se školkou" budě nově zrekonstruovaný, pro děti skvěle vybavený areál Žluté lázně, který se nachází v přírodním prostředí na břehu Vltavy v Praze 4, Podolí. Rozmanité vybavení dětského koutku nabízí těm nejmenším mnoho zábavy a prostoru pro hraní. Je vybaven dvěma brouzdališti a mělkou lagunou s dětskými šlapadly. Konkrétním zázemím pro účastníky příměstského tábora je klubovna s vlastním sociálním zařízením a dětská herna, jídelna a  odpočívárna. Herna bude vybavena hračkami a sportovním vybavením.          

Program bude cíleně pro děti připraven a rozpracován tak, aby si každé dítě mohlo vybrat oblíbenou a sobě blízkou aktivitu. Dále bude také připraven tak, aby během letních prázdnin nejmenší návštěvníky areálu lázní vzdělával a pomáhal jim k rozvoji sportovních, výtvarných, kulturních, přírodovědeckých dovedností a vědomostí. Také k všeobecnému přehledu, který je důležitý pro jejich další rozvoj.

 

Denní program je velice pestrý. Obsahuje zábavu, hraní, koupání, soutěže, výtvarnou činnost, relaxační složku, výlet, ale také sportování.

 

Výhody:  

- celodenní program pro děti zaměstnaných rodičů

- děti necestují pryč od rodičů a spí každý den doma

- příjemné přírodní prostředí přímo v Praze s hernami a bazénky

- malý kolektiv dětí

- bezbariérovost areálu umožňuje zapojení dětí se zdravotním omezením

- vlastní kuchyně umožňuje zapojení dětí se stravovacími omezeními

- rodiče mohou využít celé turnusy, nebo jednotlivé dny dle potřeby

- spací koutek pro nejmenší               

Cena na den: 700 Kč

zahrnuje:

- pedagogický dozor

- zdravotnický dozor

- stravu a pitný režim po celý den

- kompletní program po celý den

- výlety

- ceny a dárečky pro děti

Termíny