HARDCORE EXTREME DAYS XI.

Hudba

Hardcore 83 Vás srdečně zvou na další 11. ročník motosrazu hardcore extreme DAYS. Sraz letos uděláme na novém místě kousek od naší klubovny. Toto místo je Kemp u Čochtana v Lázních Bohdaneč.


  Show v podání stuntridera Mirka "Sportáčka" Freye

Vyjíždka-podařilo se nám vyjednat, jako součást sobotní spanilé jízdy, návštěvu tak prestižního podniku, jakým bezesporu je 26.ročník Aviatické pouti na pardubickém letišti WWW.aviatickapout.CZ ...máme radost;)
...a ta druhá je, že jsme se rozhodli pro vás v areálu campu u Čochtana vybudovat hardcore hotel, kde budete moci bezplatně přenocovat, odpočinout si nebo jen složit hlavu ...o co jde? Nechte se překvapit, každopádně budete potřebovat spacák. Ubytování bude přesně v HC stylu, takže modří minimálně tuší.
    Další změna , která se týká motosrazu HCED XI. se týká toho, co máme nejradši...a to jsou custom motorky, stavby, přestavby, upravené biky, tuningové motorky, prostě to na čem jezdíme a co milujeme...takže tímto vyhlašujeme, že na tomto ročníku bude poprvé soutěž "ukaž s čím jezdíš" s názvem hardcore garage ...jak už název napovídá nestojíme úplně o stavby renomovaných firem a věhlasných stavitelů, ale právě o vaše výtvory z garáží, dílen, stodol a sklepů, stojíme o motorky více či méně zbastlené, nápadité i třeba jen decentně upravené to je na vás...nebudou žádné kategorie, žádné omezení a výsledky budete určovat vy jako návštěvníci srazu...jediná podmínka je přijet na místo po vlastní ose.

Více info facebook - hardcore 83

Účinkují

Vystoupí kapely:
alkehol - http://bandzone.cz/alkehol
rock-punk / Praha
DE BILL heads - http://bandzone.cz/debillheads
rock / Turnov
streetmachine - http://bandzone.cz/streetmachine
hardcore-metal / Pardubice
status praesents - http://bandzone.cz/statuspraesents
metal-hardcore / Praha
riziko - http://bandzone.cz/riziko
heavy-hard rock / Řečany nad Labem
pavilon 9 - http://bandzone.cz/pavilon9
hardcore-metal / Chrudim
komat - http://bandzone.cz/komatmelodicmetal
metal / Chvaletice
upside DOWN ! cz - http://bandzone.cz/upsidedowncz
punk-rock / Litomyšl
CUBE - http://bandzone.cz/_85496
crossover-metal / Pardubice

Termíny