Zaběhejte si s Plus pro Vás na RunTour

Volný čas, Sport

Program Plus pro Vás od Nestlé se stal i letos výživovým partnerem běžeckého seriálu Česká pojišťovna RunTour 2016. V Hradci Králové se závod uskuteční již v sobotu 30. dubna se startem na Ulrichově náměstí. Na několika trasách si mohou zaběhat dospělí i děti. Závod poté pokračuje v dalších osmi městech.

Návštěvníky akce čeká u stánku programu Plus pro Vás od Nestlé ochotný tým, který bude poskytovat užitečné informace o vyváženém životním stylu. Navíc si zde díky speciálnímu přístroji každý může nechat změřit svůj index tělesné hmotnosti (body mass index – BMI), doplněný informacemi o vhodné životosprávě, a pro běžce je připraveno i něco navíc. Nejmenší účastníci si pak mohou užít výtvarné aktivity.

„Máme radost ze vzrůstajícího zájmu lidí o sport i o zdravý jídelníček. Vyvážený životní styl prosazuje Nestlé dlouhodobě, proto nás těší další spolupráce s RunTour. Navíc nás letos spojuje i téma podpory lidí se zrakovým postižením. Na RunTour si mohou zaběhnout závod s vodičem a nově jsou pro ně přístupné i stránky Plusprovas.cz,“ komentuje partnerství Zuzana Travencová, manažerka projektu Plus pro Vás od Nestlé.

Program Plus pro Vás nabízí čtenářům prostřednictvím stránek Plusprovas.cz užitečné tipy z oblasti sportu, relaxace a trendů ve výživě. Čtenáři zde najdou také cenné rady odborníků, například psycholožky Denisy Maderové nebo nutričního specialisty Pavla Suchánka.

Stejně jako projekt Plus pro Vás, i závod RunTour je přizpůsoben především rodinám. Běh na 10 nebo 5 km si užijí dospělí, zatímco děti mohou vyzkoušet tratě v délce 500 a 1000 m.

Přijďte se podívat na RunTour i vy, budeme se na vás těšit u stánku Plus pro Vás od Nestlé! 

Termíny