Tvoření a květiny v galerii GUD - program na víkend od 29.4. do 1.5.

Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

I poslední dubnový víkend je plný květin a tvoření. V Galerii umění pro děti GUD na vás čeká spousta zajímavých workshopů. Kreativní páteční odpoledne "Náramek" a "Květina" a nedělní tvůrčí dílna "Zahrada do okna" doplňují probíhající výstavu "Květina z cyklu Umění očima dětí". Doporučujeme rezervaci na workshopy na rezervace@galeriegud.cz


Náramek a květina - pátek 28.4. od 15:30 hodin, Ateliér GUD
Děti si vyrobí kožený náramek a nazdobí korálky. Poté vytvoří textilní ozdobu ve tvaru květiny, kterou si mohou připnout na batoh, penál aj. Baví nás práce s textilními materiály, tvoření je zaměřené na výrobu věcí, které se dají dále využít. 
Čas: 15:30 až 17:30
Věk: 3 až 8 let 
​Cena: 270,- 
Zahrada do okna - neděle 1.5. od 14:00 hodin
Nedělní workshop s lektorkou Martou Hricovou se ponese v duchu velice netradiční výtvarné techniky - budeme vyškrabávat mokrou temperu na průhlednou folii, a tak si vytvoříme kouzelný obraz "Zahrada do okna" a na závěr hodiny vyrobíme i "Zahradu z papíru". 
Čas: 14:00 až 16:00
Věk: od 5 let 
​Cena: 250,-      A na co se můžete těšit v blízké době?

Od května budou probíhat pravidelná tvůrčí dopoledne s Ivonou Danziger určené pro děti od 2 do 4 let, vždy od 10:00 hodin.

V sobotu 7.5. od 14:30 hodin bude probíhat výtvarně - divadelní dílnička s Táňou Tobolovou na téma "Vzpomínka na Malého prince".

Více na www.galeriegud.cz

 

Termíny