MANAŽERSKÉ FÓRUM 2016

Kurzy, vzdělání, konference

Nezmeškejte v pořadí už jedenácté MANAŽERSKÉ FÓRUM, které se uskuteční ve čtvrtek 5. května v Brně.

Letošním hostitelem bude firma Red Hat. Kromě stálého pořadatele akce, mentálního trenéra a osobního kouče vrcholových sportovců i úspěšných manažerů, Jiřího Kastnera, se můžete těšit i na českého Ironmana Filipa Ospalého. Ten přihlášeným přiblíží, jak lze zkušenosti s emocemi ze sportu aplikovat do firem a zda existuje podobnost psychiky u vrcholových sportovců a manažerů.

V rámci přednášek se bude probírat také to, jak zvýšit výkon obchodních a firemních týmů pomocí emočního managementu, jak regenerovat a připravovat psychiku pro maximální výkon ve firemním prostředí, jak může HR personální marketing pracovat s emocemi a psychologií nebo jak motivovat bez motivačních systémů a benefitů.

Setkání manažerů z celé České republiky dopomáhá zúčastněným ke sdílení zkušeností a případových studií, k setkání s inspirativními osobnostmi a tvůrčí diskuzi o vizích dalšího vývoje managementu.

Více informací najdete na stránkách www.manazerskeforum.cz, kde se na Manažerské fórum můžete i přihlásit v sekci Přihláška. Neotálejte, počet účastníků je omezen na 30 osob kvůli zachování přímé interakce s řečníky.





Účinkují

Filip Ospalý (www.ospaly.cz)

Filip Ospalý startoval na třech Olympijských hrách (Sydney, Athény, Peking). Je držitelem rekordů a vítězství na závodech série IRONMAN 70.3 a desetinásobným mistrem ČR v olympijském triatlonu. Při svém prvním startu na  dlouhém triatlonu - IRONMAN Florida 2013 obsadil 3. místo a časem 7:58:44 se zařadil mezi dvacet atletů světa, kteří zvládli trať 3,8 km plavání, 180 km na kole a 42,2 km běhu za méně než 8 hodin. Filip je inženýrem ekonomie na ESF MU v Brně, je ženatý a má dvě děti.

Jiří Kastner (www.topguide.cz)

Osobní kouč a mentální trenér vrcholových sportovců a manažerů s pověstí nejpřísnějšího trenéra psychicky a emocí. V oboru pracuje od roku 1999, založil Centrum sportovní psychologie a vytvořil metodu Inner Power Training. Přednáší na několika univerzitách a je také konzultantem firemního managementu společností AVAST Software, PRECIOSA nebo ŠKODA AUTO. Je ženatý a má dvě děti. 





Termíny