Sluneční máj s oslavou Dne matek

Volný čas
1. a 8. května 2016, od 10:00 – 18:00 hod

Drží nás za ruku, když děláme první krůčky. Utěšují nás, když spadneme nebo se nám něco nedaří. Doprovází nás celým naším dětstvím až do dospělosti. A když se již sami staneme rodiči, rádi nám poradí a pomohou. Kdo? Naše maminky!
Pro všechny maminky jsme připravili program, jako malé poděkování za jejich lásku.

Program:
• živá hudba - melodie k poslechu
• vyjížďka kočárem malebnými vinicemi Čejkovic
• malý dárek pro každou maminku

Na co se můžete ještě těšit?
Bylinkový ráj - exkurze ve výrobě biočajů zdarma
Naši průvodci vás provedou provoněnými sklady i výrobními prostory, kde můžete zhlédnout zrození nálevového čajového sáčku od výkupu bylinek až po samotnou výrobu. V krátkém filmu se také seznámíte s naší prací i filozofií.

Čajový salon s kavárnou Čas na čaj
Ochutnejte skvělou kávu, čaj, osvěžující limonádu nebo Kurkumu latte. Laďka Škrobáková a Jitka Herůfková pro vás také připraví neobyčejné dezerty. Jste zvědaví jaké?
A když počasí dovolí, nic vám nebude bránit, vychutnat si tyto dobroty posezením na dřevěné terase ve vůni bylin nedaleké bylinkové zahrady.

Zahrada sv. Hildegardy
Ideální prostor pro odpočinek a relaxaci. Zapomenete alespoň chvíli na každodenní starosti, když se ponoříte do vůně bylin a štěbetání ptáčků. Klidně si vezměte deku i knížku a poseďte na zelené louce ve stínu stromů.

Vyhlídka na výsluní
Ze zahrady je přístup na naši vyhlídku, kde se rozhlédnete do malebného okolí Čejkovic. Zde se seznámíte i s našimi včelkami medonosnými, kterým jsme poskytli příbytek na extenzivní střešní zahradě osázené sukulenty, jako jsou netřesk a rozchodník.

Nevíte jakým dárkem své mamince poděkovat?
Řeknete děkuji své mámě bylinným čajem Děkuji. Osvěžující meduňka kombinovaná s kořeněnými bylinami jako je rozmarýn a šalvěj, k tomu voňavé okvětní plátky levandule a růže nabízí výjimečný zážitek. A podávat tento čaj ve stejnojmenném šálku? Co může být krásnějšího?

Kontakty

www.sonnentor.cz

Termíny