Spuštění oficiálního webu pražských náplavek

Kurzy, vzdělání, konference

Praha, 18. duben 2016 – Společnost TRADE CENTRE PRAHA (TCP), která zajišťuje komplexní péči o náplavky v Praze, spustila 18.04.2016 internetové stránky www.prazskenaplavky.cz. Na novém webu nalezne každý návštěvník vše důležité spojené s děním na pražských náplavkách. Jsou zde umístěny informace o  plánovaných akcích na všech náplavkách ve správě TCP, nechybí historie a ani současnost náplavek nebo praktické informace, jako jsou interaktivní mapa s náplavkami a nábřežími, přívozy, památkami, přístavišti a důležité kontakty. Nové stránky slouží také jako komunikační platforma pro nájemce náplavek a organizátory akcí. Vzhled stránek může ovlivnit i široká veřejnost svými fotografiemi umístěnými na Instagramu (#naplavka #naplavky #prazskenaplavky apod.), které se následně objeví na mnoha místech webových stránek. Internetové stránky www.prazskenaplavky.cz vytvořila digitální agentura Story TLRS. 

 

„Nové internetové stránky jsou jediným oficiálním webovým portálem pro všechna pražská nábřeží a náplavky ve správě naší společnosti. Pouze zde na tomto místě budou moci návštěvníci s jistotou najít veškeré informace o akcích, událostech, současném dění i historii náplavek v Praze,“ říká generální ředitel TCP Robert Plavec. „Náplavky se v posledních letech staly atraktivní lokalitou pro trávení volného času široké veřejnosti a vlastní internetové stránky si bezesporu zaslouží. Nový web také výrazně zjednoduší zájemcům o organizaci akcí přístup k informacím a potřebným podkladům pro vyřízení jejich žádostí.“ 

 

„Poté, co jsme se postarali o celkovou identitu pražských náplavek, tak jsme chtěli vytvořit web, který také bude v duchu našeho firemního hesla “we make things happen”. Cílem tedy bylo vytvořit místo na internetu, které dokáže přenést unikátní atmosféru náplavek na návštěvníka a zároveň pro něj bude praktickým zdrojem neustále aktuálního obsahu a důležitých informací,“ komentuje nové stránky CEO Story TLRS Piero Šesták. 

 

Webový portál www.prazskenaplavky.cz bude sloužit jak široké veřejnosti, tak organizátorům akcí a provozovatelům. Návštěvníci zde naleznou kompletní informace o plánovaných akcích s možností několika typů filtrování dle konkrétních požadavků. Zároveň zde mají možnost získat informace o jednotlivých náplavkách samostatně, vše o jejich současnosti, historii i nejbližší budoucnosti. Samostatná část je věnována dlouholeté historii náplavek a vztahu města a řeky. 

Významná část webu pražských náplavek je postavena jako komunikační platforma pro zájemce o pronájem plochy pražských náplavek a organizátory krátkodobých i dlouhodobých akcí. Kromě možného elektronického řešení žádosti o krátkodobý pronájem, a to až k závěrečnému podepsání smlouvy, nabízí webové stránky také možnost samostatně vkládat veškeré plánované akce a události. 

 

Cílem nového webu je propojit zájmy správce, běžných návštěvníků, organizátorů akcí a dalších subjektů fungujících na náplavkách a umožnit společné vytváření stále aktuálního obsahu.    

 

Kontakt pro média:

Monika Švarcová | TRADE CENTRE PRAHA

mobil:+420 725 997 761

e-mail:marketing@tcp-as.cz

 

Kamil Chalupa | CHM Communications

mobil:+420 602 865 834

e-mail:chalupa@chmc.cz

 

TRADE CENTRE PRAHA

Společnost TRADE CENTRE PRAHA již více než 25 let úspěšně zajišťuje správu zejména památkově chráněných nemovitostí ve vlastnictví hlavního města Prahy, mezi které například patří pražské náplavky, palác Adria, palác Platýz, Hudební divadlo Karlín, Sovovy Mlýny a mnoho dalších. Více na http://www.tcp-as.cz/.  

 

Termíny