Vodácká expedice BEROUNKA 2016

Sport, Pro děti, Turistika

Ahoj plavčíci, za nedlouho budou letní prázdniny , a s nimi i veškerá prázdninová pohoda. Pokud zrovna nemáte žádný program, a chcete si tu prázdninovou pohodu užít a zažít spoustu legrace, poznat historické památky naší vlasti, poznat nové kamarády, pojeďte s námi na vodáckou expedici !

 

KDY ? Naše vodácká  expedice BEROUNKA 2016 (1. Turnus) 2016  se bude konat ve dnech: 1.-14. Července 2016. Druhý turnus se bude konat 1.-14. Srpna 2016.

 

Cena expedice: 2000,-Kč na 1 osobu. (Členové Klubovního Hnutí z.s., platí pouze  1500,-Kč).

UPOZORNĚNÍ: Ti, co jsou z Prahy, je sraz na hlavním nádraží již v 9:00 hodin u hlavního vchodu. (Do Karlštejna pojedeme společně.)

Jak se dostanete do Karlštejna ? Do Karlštejna se dostanete z Hlavního Nádraží Praha-Směr Karlštejn.

Pro mimo pražské účastníky: Kde je sraz ?  Sejdeme se až v Karlštejnském  campu, nebo nám můžeš zavolat, kdy přijedeš, a my ti přijdem naproti.

Přihlaš se rovnou telefonicky  nebo i přes SMS!   Kontakt: 792/502 745 – Čvachtal. Stačí zadat: Jméno, příjmení, e-mail, datum narození, tvou adresu a kontakt na rodiče !!!                                    

Pojistné hradí Klubovní Hnutí z.s., (Zapsaný Spolek ) neziskový spolek pro rozvoj zájmových klubů dětí a mládeže v ČR. Lodě, pádla, zdravotnická péče, a vesty jsou zajištěny. Ubytování bude v chatkách nebo ve stanu. Záleží na vás, co si vyberete.

V campu je WC, umývárky v chatkách (za příplatek) i napojení elektřiny), WIFI, a přistýlka.

Účinkují

Co vás čeká ? Geocaching, soutěže, památky, speleologie, vodácký kurz, zdravotnický kurz, sportovní hry, pirátská párty+oslava, lanové centrum, táborový oheň, bagataway, paintball, bugatky, výpravy do okolí karlštejnska, aquapark a spoustu dalších věcí. Spát se bude v karlštejnském auto campu v chatkách i ve stanech, dle vašeho zájmu. Máte se nač těšit.

Jídla bude dost (haha)… Takže se nemusíte bát, že budete hlady. Dejte nám vědět za včas zda přijedete přímo do campu, nebo si s námi budete chtít dát sraz v Praze. V případě, že budete chtít jet dřív a pojedete od Brna, zajistíme vám v našich klubovnách ubytování.

Je nám potřeba nahlásit vše týden do předu SMSkou, či telefonicky !

Hlavní vedoucí: Bečvář Jiří-ml.  Stanislav Vašíček.

Kuchař: Daniel Havránek

Zdravotník: Honza Prokop, Dana Prokopová                 

 

LIMIT ÚČASTNÍKŮ Vodácké expedice: 20-50. Věk účastníka: 10-20 let.

Kdo se o vaše ratolesti bude starat ? O vaše ratolesti se bude starat tým zkušených instruktorů, kteří mají 15. leté zkušenosti s dětmi a mládeží.

Pořadatel VODÁCKÉ EXPEDICE BEROUNKA je: Klubovní Hnutí z.s.,(Zapsaný Spolek) neziskový spolek pro rozvoj zájmových klubů dětí a mládeže v ČR.

Platbu lze zaplatit na bankovní účet pořadatele. (Lze ji zaplatit i přes internetové bankovnictví). Do zprávy pro příjemce napište: Vodácká expedice A do VS= Variabilní Symbol pište rodné číslo účastníka !

 

Částku je třeba  zaplatit na bankovní účet:

CZ Bankovní účet: 2700361682/2010

SR Bankovní účet: 2700361682/8330

Jak se dostanete do Karlštejna ? Snadno. Z Prahy hl., nádraží osobákem, směr Karlštejn. Tam je konečná zastávka. Tam vystoupíte, a vydáte se do Campu. Camp je kousek od nádraží, u řeky Berounky.

CO SEBOU ? Výstroj: 3-4 trika kr. rukáv, vodácké pruhované tričko, lodní pytel, 1-2 košile dl. Rukáv 1x krátké kalhoty, (i elastické), 2x plavky, 7x slipy nebo trenky, 1x slabá tepláková souprava, něco na spaní, 2x šusťáková souprava, 1x tepláková souprava, 2x staré džíny nebo maskáče, 1x svetr-teplý, 1x bunda (např. maskáčová), 1x pláštěnka, 5x ponožky na vodu (i roztrhané), 7x ponožky normální, 1x ponožky teplé, 1x botasky, 1x tenisky , 1x boty do vody, 1x čepice s kšiltem nebo klobouk, 1x šátek, kapesníky, 1-2 ručníky, stan. Výzbroj: hygienické potřeby - kartáček, pasta, mýdlo, hřeben, opalovací krém, repelent, toaletní papír, stan, kytaru, můžete si vzít fotoaparát, nebo dvd kameru… sluneční brýle, baterka, kolíčky + šňůra, provázky + sáčky (hodně), ešus, lžíce, hrneček, utěrka, nůž, otvírák, lahev na vodu (1,5 l), hadr na úklid stanu, 1x KPZ, 1x blok + tužka, 1x spacák,1x karimatka, !!! Kartička pojištěnce !!! !!! LÉKY !!! Kapesné dle uvážení (1500,-Kč).

POZOR ! Své osobní oblečení a další věci nebalte do kufrů ! Toto zavazadlo se na vodu nehodí, a zbytečně by zavazadlo překáželo! Pořiďte si lodní (vodácký) pytel, tam se dají jen nejnutnější věci. Své věci si zabalte do batohu. Nejlépe do GEMY !

UPOZORNĚNÍ: Bude se spát i mimo vyhrazené tábořiště, doporučujeme si vzít stan.

Termíny