Víkendová zábava pro děti na lezecké stěně – vhodné pro úplné začátečníky

Volný čas, Sport, Pro děti

Přemýšlíte, jaký program dětem vymyslet na víkend, aby je bavil, užily si ho a trochu se při něm zahýbaly a vybily tak přebytečnou energii? :) Přijďte k nám do Boulder Baru (U Výstaviště 11, Praha-Holešovice), největší boulderingové stěny v Praze. Bouldering je nejbezpečnější disciplína sportovního lezení, při které se leze bez lana do výšky maximálně 3 – 4 metrů (děti méně) a případné pády či odskoky zachytí měkké dopadiště umístěné po celé podlahové ploše stěny.

O víkendu 23. a 24. dubna 2016 pořádáme pro děti speciální akci na naší stěně. Během devadesátiminutového programu pod vedením našich instruktorů se děti hravou a zábavnou formou seznámí s lezením, zahrají si spoustu her, a to jak přímo lezeckých, tak i mimo stěnu v naší tělocvičně.

Akce je vhodná pro děti od 5 let, a to pro úplné začátečníky, kteří s lezením nemají zkušenosti.

Rodiče si mezitím mohou odpočinout u dobré kávy nebo čaje v našem příjemném baru, který je součástí centra, nebo si mohou po zaplacení vstupného sami zalézt.

 

Přihlašování na akci:

Na akci je nutné se předem přihlásit, a to online na www.boulder.cz v sekci Pro děti, kde také najdete podrobné informace. Kapacita je omezená.

 

Co s sebou:

Pohodlné sportovní oblečení. Půjčení lezecké obuvi mají děti zahrnuto v ceně akce.

 

Termín a místo konání:

Lezecká stěna Boulder Bar, U Výstaviště 11, Praha 7 – Holešovice (vchod přímo z hlavní ulice)

23.4.2016 a 24.4.2016 od 10:30 do 12:00 (přijďte prosím o něco dříve, aby se děti stihly převléknout). Je možné se přihlásit pouze na jeden z dní nebo na oba dva.

 

Cena:

150 Kč/dítě (půjčení lezecké obuvi zahrnuto v ceně)

 

Kontakt:

Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na emailu katka@boulder.cz nebo na čísle 774 740 825.

 

Kontakty

www.boulder.cz

Termíny