Burčákfest 2016 Loucký klášter Znojmo

Volný čas, Hudba

Pro milovníky dobrého pití i kvalitní zábavy je opět po roce připraven burčákový festival Burčákfest 2016!

Zveme Vás na 30.9.-1.10.2016 do příjemného protředí areálu Louckého kláštera ve Znojmě. Těšít se můžete v pátek na koncert oblíbené skupiny XINDL X a v sobotu na koncert Absolute Bon Jovi revival.

Pokud si chcete pochutnat na pravém dobrém burčáku a kvalitním vínu firmy ZNOVÍN a posedět v krásném prostředí s nezapomenutelnou atmosférou, tak je burčákový festival tou pravou akcí pro vás.

Hlavní myšlenkou festivalu je prezentace znojemské vinařské oblasti, kvalitních burčáků a vín a snoubení hudby, vína a kulinářských specialit. Během festivalu si můžete vychutnávat 4 druhy burčáku firmy ZNOVÍN. A co jinde nezažijete? Šlapání hroznů bosýma dívčíma nohama.

Účinkují

 

Pátek 30.9.2016 – hudební odpoledne se skupinou Chameleon Groove - cimbálová muzika DONAVA- večerní koncert skupiny XINDL X - koncert TEAM revival

Sobota 1.10.2016 - hudební odpoledne s country-folkovou skupinou Pepa Barnet & SEŠUP– šlapání hroznů za doprovodu historické hudby GNOMUS - koncert CIMBALLICA - hudební večer cimbálová muzika Antonína Stehlíka - vystoupení středověké hudby GNOMUS - koncert Znojemských hudebníků - večer s klavírem a saxofonem – koncert Absolute Bon Jovi revival – rockový večer s DJ

Termíny