Zábavné kurzy in-line bruslení pro děti v Monkey's Gym

Volný čas, Sport, Pro děti

Zábavné kurzy in-line bruslení pro děti v Monkey's Gym

Chcete, aby se Vaše dítko něco nového naučilo a aby ho to hlavně bavilo? Vyzkoušejte zábavné kurzy in-line bruslení pro děti, které po celé jaro pořádá v pátek a o víkendech sportovní centrum Monkey's Gym ve svých pobočkách v Harfě (na střeše obchodního centra) a v Baby Clubu Juklík (na dopravním hřišti u ZŠ Bronzová).

S kurzy má Monkey´s Gym bohaté zkušenosti – samozřejmostí je propracovaná metodika a kvalifikovaní lektoři, kteří umí z učení udělat zábavu. Díky tomu dělají děti pokroky opravdu rychle. Každá lekce začíná rozcvičkou na bruslích na travnaté ploše. Děti se nejdříve učí na bruslích stát a ťapat, postupně se při bruslení osamostatňují a zkouší jezdit samy. Pro snazší učení tady mají spoustu pomůcek, děti jezdí mezi kužely, střílí na bránu a hrají hry, aby je bruslení od počátku hlavně bavilo. Malí bruslaři jsou rozděleni do skupin podle své úrovně –  na začátečníky a mírně pokročilé. Na skupinku maximálně 15 dětí jsou vždy vyčleněni 3 lektoři. Věková hranice: pro děti od 4 let (mladší po individuální dohodě), kapacita 15 dětí.

Pro děti jsou zcela zdarma přichystány svačina a pitný režim!

Kde a jak kurzy probíhají? Po celé jaro na obou pobočkách Monkey´s Gym – v sobotu vždy v Galerii Harfa, Praha 9 a v pátek odpoledne v pobočce Baby Club Juklík, Praha 5.

Můžete si rezervovat místo v celém kurzu, který zahrnuje 4 vybrané termíny z každého bloku, případně se lze na neobsazená místa dohlásit i jednotlivě, těsně před termínem. Velkou výhodou přihlášení do celého kurzu je, že lekce na sebe navazují, děti dosáhnou výsledků rychleji a také máte jistotu místa – o in-line bruslení s Monkey´s Gym je totiž vždy velký zájem.

Rezervace je nutná na https://monkeysgym.webooker.eu/Actions, info@monkeysgym.cz  nebo na telefonu 775 161 611.

Více informací nahttp://www.monkeysgym.cz/novinky/jarni-kurzy-in-line-brusleni-262.html

Termíny