Zažijte lezení na vlastní kůži v květnu na veletrhu Sport Expo na Výstavišti Holešovice v Praze

Výstava, Volný čas, Sport

Ve dnech 6. a 7. května 2016 se na veletrhu Sport Expo v Praze-Holešovicích uskuteční 2. kolo Rock Point českého poháru v boulderingu a dětský boulderingový závod.

Bouldering je disciplína sportovního lezení, při které se leze bez lana do výšky max 3 – 4 metrů a případné pády zachytí měkké dopadiště.

Na veletrhu bude postavena velká závodní scéna, která bude v pátek 6.5.2016 od 10:00 do 12:00 zdarma k dispozici veřejnosti, a to dětem i dospělým. Na místě budou instruktoři, kteří každému rádi pomohou a poradí.

Jde o ideální příležitost, jak se s touto zajímavou sportovní disciplínou, která posiluje tělo i ducha, seznámit.

Od 13:00 se poté na stejné závodní scéně uskuteční dětský závod v boulderingu určený dětem od cca 5 do 13 let.


V sobotu 7.5.2016 se závodní scéna stane dějištěm 2. kola Rock Point českého poháru v boulderingu, který je zároveň nominačním závodem do české reprezentace. Jde o profesionální závod s účastí české lezecké špičky, takže k vidění budou úžasné sportovní výkony. V průběhu dopoledne a odpoledne proběhnou kvalifikace mužů, žen a juniorů a večer pak velkolepé finále. V průběhu obou dní navíc čeká na návštěvníky bohatý doprovodný program.

Podrobné informace o akci najdete na www.boulderzavody.cz a na www.boulder.cz.

Pokud tedy hledáte zábavnou náplň na víkend, doražte na veletrh Sport Expo na Výstaviště Holešovice v Praze zažít lezení na vlastní kůži!

Kontakty

www.boulder.cz

Termíny