GALERIE HARFA POŘÁDÁ JARNÍ DEN ZDRAVÍ

Volný čas

Pro všechny příznivce zdravého životního stylu připravila Galerie harfa na Mezinárodní den zdraví ve čtvrtek 7. 4. 2016 mnoho aktivit zaměřených na zdraví a tělesnou kondici. Bohatý program návštěvníkům poskytne mimo jiné rady, jak žít zdravěji, zbavit se nadbytečných kilogramů a přemoci jarní únavu. V rámci dne bude možnost zjistit momentální tělesnou kondicí základními ukazateli, jako je množství tuku v těle či krevní tlak a nechat si poradit ohledně stravy a cvičení. Provázet bude moderátor René Kekely.

Jaro je ideální čas k očištění těla a nastartování vašich sil. V průběhu celého Dne zdraví v Galerii Harfa ochutnáte desítky zajímavých a chutných potravin, které splňují zásady správného stravování a jsou tak úžasným pomocníkem ve změně k lepšímu životnímu stylu. Inspirovat se můžete tipy na zdravé produkty, které nabízí prodejna Sklizeno. Dalším poradcem z jakých potravin sestavit váš jídelníček bude NATURHOUSE – celosvětová síť dietetických center. Odborníci vám poradí, jak se správně stravovat k dosažení a udržení ideální váhy. Nemusíte se bát ani o pitný režim, který poskytne ve formě ochutnávek svých ovocných šťáv společnost Fruitissimo.

Využijte nabídky měření zraku u předního prodejce oční optiky Eiffel Optic. Měření krevního tlaku a množství tělesného tuku budou poskytovat zástupci Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR a to nejen stávajícím pojištěncům, ale všem návštěvníkům Galerie Harfa. Mamma HELP poskytne ženám informace o vyšetření a prevenci rakoviny prsu. Zájemcům o cvičení trenéři fitness studia Jatomi Fitness vysvětlí a představí cviky na posilování břišních svalů a mimo jiné změří složení těla pomocí speciálního přístroje InBody.

V rámci dne zdraví předá návštěvníkům zaručené rady a tipy v oblasti péče o pleť, kosmetiky a stylingu, specialista a česká špička v oboru stylistiky a vizážistiky, pan Kája Pavlíček. Mimo jiné kosmetický školitel, přední vizážista televizních pořadů a několika kosmetických značek.









Termíny