V DUBNU ZAČÍNÁ PRAVIDELNÁ ZÁBAVA S PRASÁTKEM PIGY V GALERII HARFA

Volný čas, Pro děti

Až do konce roku se můžete těšit na pravidelné setkávání s prasátkem Pigy v Galerii Harfa. Společně si totiž pro děti připravili sérii zábavných odpoledních programů plných her, soutěží a legrace zahrnující tanec, kreativitu, ale například i bleší trh. Akce jsou naplánovány vždy na třetí sobotu v měsíci a děti bude programem provázet pohádkové prasátko Pigy z multimediálního vydavatelství Lagardere Active ČR.

V sobotu 16. 4. 2016 se můžete s prasátkem Pigy těšit na zábavné odpoledne s veverkou Laskonkou. Nejen pro ty nejmenší bude připravena ochutnávka nejrůznějších laskomin.

Pokud chcete u vašich ratolestí probudit umělecké nadání a talent, přijďte do Galerie Harfa 21. 5. 2016. Květnová akce bude zaměřena na Street art a jiné alternativní umění, nebude chybět prasátko Pigy a také spousta barev a příležitostí vyzkoušet si různé techniky maleb.

V červnu 18. 6. 2016 se střecha Galerie Harfa rozhýbe v rytmu Zumby pod vedením dvojnásobné vicemistryně ČR ve sportovním aerobiku Hanky Kynychové. V rámci odpoledne si mohou děti také zacvičit jógu.

První prázdninová akce konaná 16. 7. 2016 bude zaměřena na bezpečnost dopravy. Naučná akce Besipu, který poskytne přenosné hřiště, umožní dětem hravou formou naučit se dopravní předpisy a základy bezpečnosti, které by mělo znát každé dítě.

Těsně před koncem prázdnin a v rámci Back to School proběhnou 20. 8. 2016 dětské Bleší trhy. Venkovní prostranství střechy Galerie tentokrát zaplní jarmark s nejrůznějšími výtvory a najít zde můžete i „blešák“ s možností výměny knížek a to nejen těch pohádkových.

Podzimní návrat do školy bude výukový i v Galerii Harfa. Děti a školáci si 17. 9. 2016 projdou s prasátkem Pigy základy bezpečnosti a užívání internetu. Akce Bezpečný web a aplikace pomůže naučit vaše ratolesti, na co si dát na internetu pozor.

S příchodem Halloweenu - strašidelného období duchů a příšer se i Galerie Harfa zahalí do fantastické atmosféry a promění se v kouzelnickou akademii. Nechce vaše děti, aby si 15. 10. 2016 vyzkoušeli, jaké to je být pravým kouzelníkem!

Období adventu za dveřmi s sebou přinese možnost vyrobit si 19. 11. 2016 originální vánoční dekoraci či předčasný dárek pod stromeček. Děti mohou využít nejrůznějších pomůcek, korálků a doplňků a vlastnoručně si vyrobit vánoční ozdoby a voňavé svíčky.

Závěrečnou akcí prasátka Pigy v Galerii Harfa bude předvánoční odpoledne zaplněné koledami navozujícími pravou vánoční atmosféru. Program Škola písničkou umožní 17. 12. 2016 dětem zazpívat si společně české tradiční koledy a známé vánoční melodie.

Termíny