IKEA FAMILY vás zve na víkend plný kreativních workshopů do obchodních domů IKEA!

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

IKEA miluje všechny, kteří mají rádi bytový design a kterým není lhostejné, jak bydlí, co nakupují, z čeho si vaří a kde to vyrostlo. Náš domov a životní prostředí jsou prostě důležité a každý z nás v tom celém hraje velkou roli.

Přijďte v sobotu 16. dubna do některého z obchodních domů IKEA v Praze, Brně nebo Ostravě a pojďte se s námi inspirovat, pobavit, poučit a navzájem obohatit! Buďte součástí velkého dne plného nápadů. Přijďte sami, se svými dětmi nebo s jinými miláčky. Máme pro každého něco a hlavně máme spoustu nápadů, nabídky z našeho sortimentu a také dobroty v restauraci IKEA, oddělení švédských specialit a bistru.

Dozvíte se, jak šetřit energii a rodinnou peněženku a zároveň produkovat méně odpadu. Součástí programu jsou také workshopy s interiérovými designéry nebo semináře se zástupci organizací KOKOZA, Zachraň jídlo a Chefparade. Návštěvníci se na jednotlivých workshopech naučí, jak doma pěstovat bylinky, jak správně kompostovat i v bytě a jak si k tomu kompostér sestavit z produktů IKEA. Ani děti nepřijdou zkrátka – je pro ně připraven kurz vaření a další zábavné aktivity. V neposlední řadě si budou moci zájemci díky spolupráci s dalšími organizacemi vyzkoušet elektrokola a elektrokoloběžky.

Nechte se inspirovat na Festivalu nápadů v obchodních domech IKEA v Praze, Brně a Ostravě 16. dubna 2016!

JAKÉ WORKSHOPY JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI?

  • Jak pěstovat bylinky doma, za oknem, na balkoně
  • Škola vaření pro děti – jak si uvařit mňamky z voňavých bylinek a čerstvé zeleniny
  • Jak na komunitní zahrady a kompostování u vás doma
  • Jak na jednoduchou proměnu domova
  • Univerzita báječného domova pro děti
  • Kreativní dílničky pro děti
  • Kola la, la, la – testování kol a koloběžek pro každého ve spolupráci s našimi partnery (Praha – Černý Most – Svět koloběžek; Praha – Zličín – E-kolo; Brno – Cyklospeciality; Ostrava – Koloběžkárna)

 

Více se dozvíte na: www.ikea-family.cz

Termíny