The Jungle Book - příměstský tábor od 5 let

Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Kdo si hraje, nezlobí. A v Hampsonu se také naučí, dodáváme. Děti o prázdninách u nás čeká množství projektů, her, písniček a zábavných úkolů v angličtině. Umíme zaujmout jejich pozornost, pobavit je, poučit a poskytnout jim možnost se hladce zapojit do mnoha aktivit ve vřelém prostředí. Hlavní učební pomůckou kroužků jsou knížky v upraveném vydání pro děti od nakladatelství Penguin Books.

I o letních prázdninách letošního roku je tu pro vás zajímavý a osvědčený prázdninový projekt pro děti předškolního i školního věku. Po dobu jednoho týdne vždy od 8:00 do 13:00 bude vaše dítě trávit smysluplně čas při kreativních činnostech a hrách a přitom se nenásilně zdokonalovat v angličtině. Program probíhá v sídle jazykové školy Hampson v centru města (tř. Václava Klementa 601), kde jsou k dispozici jak speciální vybavené učebny, tak uzavřená zahrada pro venkovní aktivity.

 

Jazyková výuka v Hampsonu je sázkou na kvalitu. Hampson byl jednou z prvních institucí v tehdejším Československu, kde byla zahájena výuka cizích jazyků pro předškolní děti. Tuto tradici neustále rozvíjíme a jako největší centrum mimoškolního vzdělávání v regionu nabízíme nejen intenzivní docházkovou i pobytovou výuku cizích jazyků pro dospělé, ale i kvalitní výuku angličtiny pro všechny věkové kategorie dětí.

Účinkují

Chlapec Mauglí žije v džungli. V džungli žije i nebezpečný tygr, který Mauglího nemá rád. Dokáže Mauglímu pomoci jeho přítel medvěd Balú? !

Termíny