MoveBreakers, DJ Swing Garden & DJ Max W.

Hudba

Zveme vás na jedinečnou taneční noc v rytmu electro swingu, funky a worldbeats, která přijíždí do klubu BATYSKAF ve Žďáru nad Sázavou. Těšit se můžete na pražskou kapelu MoveBreakers a prvotřídní DJs Max W. & DJ Swing Garden. Stylový oděv podpoří ojedinělý zážitek.
Ladies and gentlemen, welcome to the music train! 

**MoveBreakers (live)**
Elektronická live show, elegantní cirkus a ojedinělá kombinace melodií, která nenechá nikoho v klidu… to vše jsou MoveBreakers!
Nový hudební projekt vychází z electro swingu, ale i mnoha dalších žánrů elektronické hudby. Netradiční kapela, jejímž základem jsou loopy, samply, beaty a silná basová linka, je vedená výrazným zpěvem, který doprovází pozounové melodie, okořeněné energickou hrou na akordeon.
www.facebook.com/movebreakers
www.bandzone.cz/movebreakers

**Swing Garden (DJ)**
Veselý velikán, původem z Prahy, vystupuje většinou na electroswingových tančírnách, festivalech a soukromých večírcích. Dj Swing Garden vám přináší elektronické beaty plné původního swingu, jazzu a rock’n’rollu.

Jeho energické sety vás udrží tančit po celou noc, během které přičichnete k atmosféře hudby 30. let okořeněné moderním aranžmá.
www.facebook.com/djswinggarden

**Max W. (DJ)**
Dámy se budou červenat a pánové závidět. Má výjimečný cit pro výběr a mix tracků. Jeho DJské sety jsou spojením tradičního swingu a moderní taneční hudby. Poznávacím znamením je elegantní černá košile, uhrančivý pohled a schopnost roztančit i zatvrzelé nepřátele pohybu.
https://www.facebook.com/maxw.electroswing

Účinkují

MoveBreakers, ..

Termíny