Seminář Margot Ruis „Bytosti přírody - život s jiným světem"

Kurzy, vzdělání, konference

Srdečně Vás zveme na setkání s ochránkyní bytostí přírody, paní Margot Ruis: „Bytosti přírody – život s jiným světem“. Margot Ruis je u nás známá díky svých knihám „Bytosti přírody“ a „Bytosti přírody a léčení Země“. Pokud se Vám její knihy také zapsaly do srdce nebo se teprve o bytostech přírody chcete více dozvědět, můžete se s jejich autorkou setkat naživo. 

Na co se všichni můžeme těšit? Chystáme nejen Margotino vyprávění o tom, jak se v říší elfů a víl navazují přátelství, a hodně prostoru pro otázky publika, ale pokusíme se společně něco pro bytostné udělat. Společně poděkujeme za jejich pozoruhodnou práci a léčivé působení a pro jejich posílení budeme zpívat "Om". Součástí bude také meditace. Kdo chce, může se zapojit.

V rámci programu bude možné koupit a nechat si podepsat nejen obě Margotiny knížky, ale i nový film a dvě CD písní bytostí přírody. Záznam tentokrát nebudeme dělat, je možné přijet a zažít přednášku na živo.

Margot Ruis působí po celém světě. Do naší republiky přijíždí jen ojediněle a tato příležitost nastane právě v dubnu. Kapacita sálu je pouhých 290 míst. Program bude simultánně tlumočen PhDr. Magdalenou Havlovou.

Věříme, že nás všechny společné odpoledne nadchne a posílí naši chuť a odhodlání nalézat cesty jak žít v souladu s přírodou a tím i s jejími bytostmi. Připojíte se?
 
Pokud se rozhodnete vstupenku darovat, rádi Vám zašleme dárkový certifikát.

Otázky a podněty rádi zodpovíme na emailu info@knihykazda.cz nebo tel. č. 702 036 022 nebo 728 672 169.

Shrnutí:
Kdy: neděle 10. dubna 2016 od 14 do 18 hodin
Kde: Kongresové centrum Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6 - Dejvice.
Za kolik: 390 Kč v předprodeji, 450 Kč na místě (pokud budou ještě vstupenky). 

Storno podmínky:
více než 30 dní před akcí 30%
15-30 dní před akcí 50%
Méně než 15 dní 100%.

Účinkují

Margot Ruis

Termíny