Velikonoční akci BodyBody

Volný čas, Sport

Oslavte Velikonoce v BodyBody, vykoledujte si trénink zdarma!

Siť revolučních fitness studií BodyBody připravila u příležitosti velikonočních svátků zajímavou akci pro své stávající i budoucí klienty. Právě o Velikonocích mají zájemci možnost získat zkušební trénink ve kterémkoliv z devíti studií BodyBody v České republice zdarma. Nabídka je platná až do konce dubna a navíc je možné vykoledovat i trénink pro někoho ze svých blízkých. BodyBody nezapomnělo ani na své stávající klienty. Ti si mohou do konce dubna přijít do kteréhokoliv studia pro nadílku v podobě extra tréninků, které dostanou k zakoupeným tréninkovým balíčkům jako velikonoční dárek.

Součástí velikonoční nadílky BodyBody je i čerstvé otevření nového studia BodyBody v Korunní ulici na pražských Vinohradech.

BodyBody nabízí přelomový trénink pomocí elektrické stimulace svalů (EMS), který umožňuje náležitě procvičit 90 procent svalů v těle za pouhých 20 minut. K hlavním výhodám tréninků BodyBody patří efektivita a časová nenáročnost. Stačí jedna až dvě dvacetiminutové návštěvy týdně, které se rovnají pěti hodinám v posilovně.

BodyBody poskytuje klientům kompletní servis. Moderně zařízené studio, služby osobního trenéra, ale také veškeré potřebné vybavení počínaje oblečením na cvičení až po ručník, sprchový gel či iontový nápoj.  Takže do BodyBody můžete přijít bez tašky na cvičení.

 

www.bodybody.cz

O BodyBody

BodyBody studio zaměřené výhradně na metodu využívající elektrickou stimulaci svalů založili v České republice manželé Ivana a Seen Aquinovi. Trénink BodyBody formuje tělo přirozeným pohybem. Každá svalová reakce je navíc podporována elektrickým impulzem, který výrazně zvyšuje a prohlubuje účinnost cvičení. Studio je optimální především pro klientelu s nedostatkem volného času, preferující individuální přístup, soukromí a nadstandardní servis. V současnosti fungují čtyři studia BodyBody v Praze (Anděl, Florentinum, Karlín a Korunní), jedno studio v Brně, Ostravě, Olomouci a v Českých Budějovicích. V letošním roce se BodyBody představí také v Plzni a Liberci.

Kontakty

www.bodybody.cz

Termíny