New Sound Orchestra v Rock Café + Yedhaki:Nautika

Volný čas, Hudba

http://newsoundcrew.cz/
https://www.youtube.com/channel/UCgs5cE_MRKGu_xBRftrESaA
https://www.facebook.com/NewSoundOrchestra/

New Sound Orchestra je královéhradecká kapela, jejíž inovativní přístup k propojování zdánlivě neslučitelných žánrů přináší vítané osvěžení tuzemské scény. Tento různorodý kvintet, tvořený jedněmi z nejzkušenějších mladých umělců ve východočeském regionu, ve své tvorbě mísí klasickou hudbu, melodický drum and bass, liquid, funky a mnoho dalších vlivů.

Přes ohromné rozpětí zakomponovaných stylů jsou New Sound Orchestra zvukově naprosto soudržní a přesvědčiví, a to především díky důmyslným aranžím jednotlivých nástrojů a do detailů propracovaným strukturám skladeb. Jejich produkce si zároveň uchovává jedinečnou atmosféru, kterou tvoří souhra na striktně analogových gramofonech míchaných vinylů, elektrické kytary, saxofonu, zpěvačky a dvou MC. Aby byl posluchačův smyslový zážitek co nejúplnější, dokresluje náladu svými vizuálními kreacemi i VJ.

New Sound Orchestra se úspěšně podílí na popularizaci a dalším vývoji původně čistě elektronické hudby. Svým neotřelým projevem si tak získali přízeň už mnoha lidí. Příště jistě uchvátí i vás.
--------------------------------------------------------------------------------

Dále Yedhaki:Nautika

www.yedhakinautika.cz
www.facebook.com/YedhakiNautika
www.soundcloud.com/yedhaki-nautika
www.youtube.com/watch?v=M1HdurjEeVM

Organic Psychedelic Tribal Trance Music

Yedhaki:Nautika je projekt, hrající tvrdou, energetickou, organic-tribal-tranzovou smršť domorodých yidaki, didgeridoo, bubnů, perkusí a kosmických hand panů. V agresivno-meditačním podání československého dua Eukalypta a MTP a členů Y:N crew: psy/dekoratérku Sashetku a gurua vizuálních halucinacích VJ Screensavera.

Na psychedelické scéně, se jako projekt pohybuje již 4-tým rokem.

Projekt Y:N má za sebou celou širokou škálu velkých festivalů a klubových vystoupení po celé české a slovenské republice, ale je i projekt cestující a vyhledávající festivaly po světě.

Účinkují

Naďa Hůlková (DJ Nadja)
Karolina Daoudová (zpěv)
Zuzana Lukášová (saxofon, klarinet)
Tomáš Novotný (kytara)
Rook (MC)
Dony Dee (MC)
Jan Husák (VJ ACE)
Matěj Pavlík (D-Dex)

Termíny