Paměťová expertka Michaela Karsten zná tajemství úspěšné paměti

Volný čas

čtvrtek 28. dubna v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

Jsou lidé se „zázračnou pamětí“ hříčkou přírody, nebo jde o kombinaci talentu a tvrdé práce? Co se děje v jejich mozku? Setkejte se ve čtvrtek 28. dubna s trojnásobnou mistryní světa v paměťových schopnostech a lékařkou Michaelou Karsten.

 

Kdo by se nebál oslabování paměti ve stáří? Šampioni soutěží v paměťových schopnostech poskytují návod, jak zdokonalit paměť a jak snížit proces zapomínání. Nemějte obavu z náročnosti, povedou vás krok za krokem.

 

Michaela Karsten, promovaná lékařka, paměťová expertka od roku 2000. Od roku 1998  je aktivní v paměťovém sportu, v kterém dosáhla řady vysokých ocenění. Může se pyšnit titulem trojnásobné mistryně světa v paměťových schopnostech, je několikanásobná národní mistryně (ČR). Vystudovala německý jazyk (Goethe Institut) v Mnichově. V roce 2010 založila vlastní společnost MindKarat® pro mentální a paměťový trénink. Je autorkou knihy “Úspěšná paměť”, publikovala také řady článků o paměti. Založila projekt Brillant Brain. K jejím firemním klientům patří mezinárodní společnosti jako např. GE Money Bank Praha, TopVision Praha, HP Academy Praha, DZ Bank Berlin, Justizministerium Thüringen, Innenministerium Thüringen, NDR/Norddeutsche Rundfunk Hamburg, IT-Firma ORACLE, IBM a mnohé další. Své paměťové schopnosti prokázala již několikrát v českých a mezinárodních TV-show. Založila spolek KIWANIS Club Erfurt (třetí největší světová servisní organizace na pomoc dětem), MENSA ČR a je členka spolku žurnalistů DVPJ – Německo.

 

Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat. Za darování většího počtu  víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně.

 

Během měsíce dubna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény.

Po celý měsíc duben bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 30. 4. 2016.

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!


 

Termíny