O dietách s Petrem Fořtem

Volný čas

čtvrtek 14. dubna v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

 

Zajímá vás, k čemu jsou diety? Tuto otázku pokládá RNDr. Petr Fořt, CSc. ve své nové knize a fundovaně téma diet rozebírá. Vy máte možnost ve čtvrtek 14. dubna navštívit besedu a autogramiáda tohoto odborníka na výživu.

 

Publikace je zaměřena na boj s obezitou. Srozumitelně vysvětluje omyly mnoha redukčních dietních režimů – reaguje tak na „zaručené“ prostředky a postupy spíše laických autorů.

 

RNDr. Petr Fořt, CSc.je jedním z nejzkušenějších a nejuznávanějších autorů knih o dietologii a hubnutí v ČR. V tomto oboru má více jak 20letou praxi. Je autorem speciálních doplňků stravy, stal se spolumajitelem firmy produkující sportovní výživu a nyní vyučuje na vysokých školách, privátních kurzech poradců pro výživu a kurzech pro trenéry fitness. Působí také jako konzultant několika dovozců speciálních doplňků stravy.Petr Fořt je garantem firmy produkující hotová menu - redukční diety a vy ho můžete mimo jiné znát z České televize, neboť již 8 let připravuje pořad Pod Pokličkou. Dr. Petr Fořt na základě svých 20letých zkušeností vyvinul unikátní metodu. Díky ní je možné určit individuální typ metabolismu a vytvořit ideální nastavení pro výživu každého člověka k dosažení optimální váhy.

 

Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat. Za darování většího počtu  víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně.

 

Během měsíce dubna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény.

Po celý měsíc duben bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 30. 4. 2016.

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!


 

Účinkují

Petr Fořt

Termíny