Křest novinky Pouta z pavučin spisovatelky Harasimové

Volný čas

čtvrtek 7. dubna v 16.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

 

Spisovatelka Markéta Harasimová představí novinku Pouta z pavučin a slavnostně ji pokřtí ve čtvrtek 7. dubna. Eroticko-kriminální román Pouta z pavučin je jejím druhým počinem v Nakladatelství ČAS. Hostem besedy bude redaktorka Dagmar Misařová.

 

Manželství Julie a Robina prochází vleklou krizí, kterou přetne Robinovo nečekané zmizení. Juliin švagr sice pracuje jako policejní ředitel, ona však najímá soukromého detektiva Teodora Tecla, aby po jejím manželovi pátral paralelně s policií. Už při prvním setkání mezi nimi přeskočí silná erotická jiskra, které se oba snaží marně vzdorovat. Tím marněji, čím hlouběji Teodor rozkrývá temná tajemství Juliina manžela.

 

Markéta Harasimová pochází ze severomoravského Krnova. Je absolventkou obchodní akademie a romány začala vydávat již během studií. Po maturitě pracovala nějaký čas ve světě obchodu, avšak záhy tuto kariéru opustila a nyní se věnuje pouze literární tvorbě. V současné době žije na jižní Moravě, kterou si zamilovala už v útlém mládí. Přestěhováním do kraje slunečnic a vinohradů si tak splnila dětský sen. První autorčiny romány byly určeny dívkám, ovšem posléze přesedlala na knížky pro ženy a její poslední, detektivně laděná díla nacházejí oblibu také u mužských čtenářů. Ve svých knihách se zaměřuje především na mezilidské vztahy, aktuální problémy současné společnosti a komplikované až kritické situace, do nichž se občas může dostat každý z nás. Eroticko-kriminální román Pouta z pavučin (2016) je jejím druhým počinem v Nakladatelství ČAS, tím prvním byla obdobně zaměřená kniha Vražedná vášeň (2015).

 

Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat. Za darování většího počtu  víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně.

 

Během měsíce dubna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény.

Po celý měsíc duben bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 30. 4. 2016.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas! 

Účinkují

Markéta Harasimová

Termíny