Nasloucháte svým pocitům?

Volný čas

pondělí 4. dubna v 18.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

 

Lenka Krejčí nás naučí, jak naslouchat svým pocitům. Důvěřujte svým pocitům a naslouchejte jim, jsou kompasem na vaší cestě životem. Přednášku si nenechte ujít v pondělí 4. dubna od 18.00.

 

Doporučené knihy:

V knize Probouzení zranitelnosti americký psychiatr a žák Mistra Osha Krishnananda (Thomas O. Trobe M.D.) spolu se svojí partnerkou Amanou Trobe popisují, jak jsou naše životy a vztahy ovlivňovány vnitřním dítětem, které se stydí, bojí, skrývá za různé role a masky.

 

Kniha Od iluzí k lásce volně navazuje na témata první knihy Probouzení zranitelnosti. Do hloubky prozkoumává zranění, která jsme prožili jako děti, a která nám stojí v cestě k tomu, abychom mohli žít život ve svobodě a lásce, a nedovolují nám důvěrně se přiblížit druhému člověku.

 

RNDr. Lenka Krejčí je terapeutka a tanečnice. Miluje svou práci, která je pro ni stálou inspirací a obohacením v jejím životě. Má ráda Matku přírodu, její rozmanitost, barvy a krásu. Miluje pohyb, muziku, rytmy a tvořivé vyjadřování ve všech podobách. Tanec je její život. Má ráda i tiché zastavení sama se sebou, chvíle samoty a meditace. Její přátelé o ní říkají, že je laskavý živel. Vystudovala Univerzitu J. E. Purkyně, Pražskou psychoterapeutickou fakultu – studium psychoterapie. Absolvovala semináře Relaxační techniky, Základy metody osobní existenciální analýzy, Na vlně dechu a rytmu, Dramaterapie, Taneční terapie, Terapie zaměřená na tělo, Jak se v psychoterapeutické práci inspirovat tělem, Tělesně zakotvené prožívání I., II., Neverbální techniky, Mohendžodaro a další.

 

Sbíráme víčka s E-vičkou na podporu Moravskoslezského spolku na ochranu zvířat. Jako Dům knihy KNIHCENTRUM.cz jsme spustili charitativní akci, díky které budeme dlouhodobě podporovat Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat. Za darování většího počtu  víček si můžete vybrat slevu na knihu či slevu v naší kavárně.

 

Během měsíce dubna se zúčastněte slosování o vstupenky do Staré arény.

Po celý měsíc duben bude v Domě knihy KNIHCENTRUM.cz probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 30. 4. 2016.

 

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas! 

Účinkují

Lenka Krejčí

Termíny