Závody kočárků

Volný čas, Sport, Pro děti

ZÁVODY KOČÁRKŮ, to je nejen sportovní zážitek pro maminky, tatínky a celé rodiny, je to spousta usměvavých tváří a nezapomenutelných chvil!

Přijďte i vy na tuto unikátní akci, která si získala své příznivce ve všech koutech ČR!

V neděli 10. dubna 2016 přesně v 15 hodin odstartují po celé České republice v pořadí již čtvrté
Strolleringové závody
 – závody ve sportovní chůzi s kočárkem.

Tento den bude patřit všem aktivním maminkám a tatínkům, kteří se sejdou na několika desítkách míst po celé ČR, aby změřili síly v této netradiční disciplíně.  Jedním z těchto míst bude již tradičně i město Dobříš, kde se kočárkové klání odehraje v prostoru za sportovní halou, v ulici V Lipkách. Závody odstartují hned ve třech kategoriích – maminky, tatínkové a celé rodiny. Děti se pak se svými kočárky mohou závodů zúčastnit ve speciální kategorii přímo pro ně.

Podstatou samotných závodů je chůze s kočárkem na cca 100 metrů dlouhé trati v co nejkratším čase. Zcela záměrně je kladen důraz na chůzi, neboť sportovní chůze je základem každé lekce programu Strollering– outdoorového fitness pro maminky (a tatínky) na MD.

Celá akce také podpoří určitou neziskovou organizaci. Startovné ze závodů kočárků v Dobříši poputuje do Dětského domova v Korkyni.

Hlavní organizátor akce - Veselá rodina navíc k této částce také přispěje. Zisk ze stanoviště tvořivé dílničky a malování na obličej, které zde pro návštěvníky budou připraveny, poputuje také dětem do Dětského domova v Korkyni.

Termíny