TANK POWER SHOW VIII.

Volný čas, Sport, Pro děti
Akce pro děti a dospělé nejen ve vojenském stylu

TANK POWER SHOW je již tradiční akce konaná každoročně během květnového víkendu ve městě Přelouč. Každý ročník je spjatý s dobovými událostmi našich dějin, převážně z období 2. světové války. Důkazem popularity této akce je každoroční návštěvnost přesahující 3000 osob. Velká část programu je věnována dětem, které se zábavně – výukovou formou dozvědí důležité informace o historických událostech a odměnou jim je den plný zábavy a her.

Záštitu nad letošní akcí převzali člen Rady Pardubického kraje René Živný, starostka města Přelouč Bc. Irena Burešová a generál Jaroslav Klemeš. Na celém programu se podílí Klub vojenské historie Pardubice, Československá obec legionářská, NKP Ležáky a  Junák Přelouč.

Těšit se můžete na dobovou ukázku KVH Pardubice, zajímavou výstavu Celního úřadu pro Pardubický kraj, speciálně vycvičené psy vyhledávající drogy a jiné zakázané látky, jízdní oddíl městské policie Pardubice či na zásah hasičů při hašení hořícího auta. Celou akcí Vás provede úspěšný moderátor Josef Melen.

Pro děti budou připravené soutěže rozdělené do dvou věkových kategorií 3 – 10 let a 11 – 15 let, kdy každé dítě které absolvuje soutěž, obdrží dárek dle počtu bodů, které vyhrál. Soutěž pro starší kategorii bude zakončena vyhlášením prvních třech závodníků, kteří obdrží pohár generála Jaroslava Klemeše a věcné ceny.

Vyzkoušet si dále můžete lanové centrum, řízení offroadových vozidel, čtyřkolky, segwaye, aquazorbing či projížďky v motorovém člunu. Určitě si nenechte ujít ojedinělou střeleckou hru battlefield live, airsoft, projížďky v historických vozech a mnoho dalšího.

Více info na www.tankpower.cz.

Těšíme se na Vaší návštěvu!

 

Autor: Kamila Tlustá

Účinkují

  • Moderátor Josef Melen
  • Jízdní policie Pardubice
  • Celní správa Pardubického kraje
  • Pejsci vycvičení na vyhledávání drog, tabáku, atd.
  • Klub vojenské historie Pardubice
  • Junák Přelouč
  • Sokol Pardubice
  • Dům dětí a mládeže Přelouč
Kontakty

www.tankpower.cz

Termíny