COOL Day - 7.narozky Prima COOL

Volný čas, Hudba, Pro děti

V pátek 1. dubna v 17 hodin se rozjede pořádná jízda – 7. narozky Primy COOL s názvem COOL DAY a Ty se máš na co těšit! Jejím vrcholem bude show Vladimíra 518 spolu s Mikem T. U toho rozhodně nesmíš chybět!

Čeká Tě COOL Gaming Zone, Arcade hry, virtuální realita, a především talkshow s předními českými youtubery. Akci bude moderovat DJ Poeta, který se hudebně postará i o našlapanou afterparty. Vrcholem večera bude show legend český rapový scény Vladimír 518 & Mike T. live.
V COOL Gaming Zone si na své přijdou především fanoušci gamingu, kteří zde mohou poměřit své síly jak s virtuálními protivníky na různých typech herních konzolích, tak se skutečnými soupeři. Fajnšmekři si užijí exkurzi do historie gamingu díky Arcade hrám. A nejlibovější záležitostí bude bezesporu možnost vyzkoušení virtuální reality!
Pro fandy Utuberingu je připravena show Zdendy Prince se známými youtubery Pedrem, Hardynem a Fimlarem. Na COOL DAY dorazí i youtubeři, které znáš z pořadu Aliho parťáci, v čele s Fatty Pillowem. A ačkoli slaví COOL, dárky budou dostávat jeho diváci, jelikož si budou moci zasoutěžit o skvělé ceny.

Vstupenky na COOL DAY lze zakoupit v síti Ticketpro.

Účinkují

Vladimír 518

Mike T

Fatty Pillow

Aliho parťáci

Herdyn

Fimlar

Pedro

DJ Poeta

Zdeněk Princ

Termíny